Anja Rubik ma jedno postanowienie noworoczne

Postanowienie noworoczne Anji Rubik

Postanowienie noworoczne Anji Rubik

Ostatni rok przyniósł Anji Rubik skrajne emocje. Z jednej strony nie obyło się bez sukcesów, głośnych kampanii reklamowych z udziałem modelki i pokazów u topowych projektantów. Z drugiej – zawirowania w małżeństwie. Prasa rozpisywała się o separacji, w jakiej Anja była ze swoim mężem Sashą. Ostatnie zdjęcia ze świąt Bożego Narodzenia wskazują jednak, że w związku pary już lepiej…

Zobacz: Anja Rubik i Sasha Knezevic znowu razem! Koniec separacji? To zdjęcie mówi wszystko!

Kilka chwil temu Anja opublikowała na swoim Facebooku wpis, w którym zdradza swoje postanowienie noworoczne. Gwiazda nie chce zmienić konkretnej rzeczy w swoim życiu, ale ogólne podejście do niego. Jak sama przyznała, zdecydowanie się na jakieś postanowienie jest dla niej trudne, ale najlepszym pomysłem wydało się jej żyć zgodnie z jedną z mądrości, którą zawsze powtarza jej mąż:

Powolność to szybkość współczesnych czasów.

Pochwała powolności to zasada, którą żyje wielu ludzi. W dobie czasów, gdzie liczy się każda minuta, a czas płynie nadzwyczajnie prędko, warto na chwilę przystanąć i zastanowić się, co jest w życiu najważniejsze. Mamy nadzieję, że mimo licznych zobowiązań zawodowych, modelce uda się wytrwać w postanowieniu.

Postanowienie noworoczne Anji Rubik

Postanowienie noworoczne Anji Rubik


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×