„Kto poślubi mojego syna?”. Wiemy, kim są Paweł, Artur, Patryk i Konrad

Kto poślubi mojego syna?

Fot. TVN

Pierwszy odcinek „Kto poślubi mojego syna?”za nami. program okazał się hitem oglądalności ( zobacz: Wielki sukces „Kto poślubi mojego syna”. Oficjalnie jest hitem, mamy wyniki oglądalności!). Poniżej przedstawiamy Wam sylwetki kawalerów. A jest z czego wybierać:).

Danuta i Paweł z Koszalina praktycznie cały wolny czas spędzają razem.Rozmowy, spacery po parku, oglądanie telewizji. Paweł jest mistrzem wypieków. Serwuje matce coraz to wykwintniejsze słodkości Paweł to opiekuńczy i uczuciowy 31-latek. Danuta od lat rozgląda się za idealną kandydatką dla swojego syna, ale Paweł jest wybredny. Ma powodzenie u kobiet. Przyszła żona musi być zaradna i wiedzieć czego chce od życia. Pomimo swojego wieku, Paweł nadal bardzo liczy się ze zdaniem mamy.W programie wybór kandydatek zależy od Pawła, jednak nie sposób ukryć, że Danuta ma w nim dość duży udział.

Patryk i Ewa z Konina – ich związek jest właściwie nierozerwalny. Patryk to energiczny, dowcipny i otwarty mężczyzna, który zna swoją wartość. Swoją mamę kocha nad życie i za nic nie pozwoliłby jej skrzywdzić. Wymarzona kobieta Patryka to ciemna blondynka, z włosami do ramion i niebieskimi oczami.  Mimo, że Patryk ma 26 lat, nadal mieszka z mamą i wspólnie z nią prowadzi dom. Patryk to oczko w głowie matki. Ewa jest dumna, że jej syn jest wyjątkowym mężczyzną, który w domu potrafi prawie wszystko, od typowo męskich zajęć jak majsterkowanie, po sprzątanie i gotowanie.

Marzanna  i  jej  syn Artur z Łodzi różnią się od siebie w oczekiwaniach co do przyszłej żony Artura. Artur to muskularny brunet lubiący ekstremalne wrażenia, tatuaże i wyzywające piękno. Nie potrafi  żyć bez siłowni  i  imprez.Artur pomimo swoich 24 lat wciąż jest oczkiem w głowie swojej mamy, jej skarbkiem i „niuniusiem”, ale pomimo całej swojej miłości do jedynego syna, Marzanna ma już trochę dość robienia mu zakupów, jego wiecznego „zrobię to później”, porozrzucanych  wszędzie  rzeczy…a przede wszystkim dziewcząt, które Artur wybierał do tej pory. Marzanna  widziałaby u jego boku dziewczynę naturalną, skromną i racjonalną, a nie o wyzywającej urodzie jaką preferuje jej syn.

Konrad i Beata z Warszawy wspólnie podróżują, skaczą ze spadochronem, uprawiają sporty ekstremalne, chodzą na strzelnicę. Konrad to najstarszy syn Beaty. To typ wojownika, obdarzony ogromną siłą charakteru. Dzięki pracy i wytrwałości osiągnął spore sukcesy w sporcie. Był także podporą dla całej rodziny w trudnych chwilach. Słabością Konrada są piękne kobiety, szybkie samochody i imprezowy styl. Konrad czerpie z życia całymi garściami. Szuka kobiety, która dorówna mu kroku, odnajdzie się w gronie jego przyjaciół i będzie podzielała jego zainteresowania. Konrad  nadal mieszka z mamą.

Który z nich jest waszym faworytem?

 


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×