Szukaj

Willa George’a Clooneya pod wodą. Paparazzi zrobili przerażające zdjęcia

George Clooney

George Clooney

George Clooney i jego żona Amal muszą zmierzyć się ze sporym wyzwaniem. Woda wdarła się na teren ich wartej 12 milionów funtów posiadłości. Mamy zdjęcia. 

George Clooney i jego żona Amal są małżeństwem od sześciu lat. Mimo upływu czasu darzą się bardzo silnym uczuciem. Dowodem mogą być słowa aktora, który w jednym z wywiadów nie szczędził komplementów pod adresem ukochanej. Podkreślał, że dopiero gdy spotkał swoją żonę jego życie się zmieniło i nabrało kolorów:

Sądziłem, że nigdy się nie ożenię, nigdy nie będę miał dzieci. Myślałem, że będę tylko pracować i spędzać czas z moimi wspaniałymi przyjaciółmi. Nie dostrzegałem, jak puste było moje życie, dopóki nie spotkałem Amal. Wtedy wszystko się zmieniło. Nigdy wcześniej nie doświadczyłem stanu, w którym życie drugiej osoby byłoby dla mnie nieskończenie ważniejsze niż moje własne – komentował aktor w rozmowie z GQ.

Podobno małżonkowie podejmą wkrótce krok, który jeszcze bardziej scementuje ich związek. Chcą odnowić przysięgę małżeńską, o czym niedawno donosił jeden z tabloidów.

Posiadłość George’a Clooneya znalazła się pod wodą

George i Amal są właścicielami posiadłości w Sonning w Wielkiej Brytanii, która znajduje się tuż nad Tamizą. Jest położona na czterech akrach ziemi, otaczają ją drzewa i ogrody. Małżonkowie do swojej dyspozycji mają mnóstwo udogodnień, wśród których warto wspomnieć m.in. basen, siłownię oraz prywatną salę kinową. Wartość rezydencji jest szacowana na 12 milionów funtów.

Niestety lokalizacja sprawia, że posiadłość jest narażona na częste zalania. Tak było w zeszłym roku, gdy zakochani musieli się zmierzyć z powodzią. Chociaż wydali niemałą fortunę, by naprawić szkody, wygląda na to, że zabezpieczenia ponownie nie wytrzymały. Po burzach, jakie nawiedziły Wielką Brytanię w ciągu ostatniego tygodnia, na teren posiadłości znów wdarła się woda.

Ze zdjęć zrobionych z lotu ptaka wynika, że zalała ona trawnik, a także dotarła pod huśtawkę ogrodową. Na fotografiach można też zauważyć dużą pompę, która próbuje oczyścić działkę i doprowadzić ją do ładu.


Zalany dom George'a Clooneya

Zalany dom George'a Clooneya

Zalany dom George'a Clooneya

Zalany dom George'a Clooneya

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Amal Clooney i George Clooney na przyjęciu księcia Karola w pałacu Buckingham

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×