Szukaj

Eurowizja 2016: Poseł PiS oskarża i poniża Michała Szpaka! Jest odpowiedź muzyka

Głos w sprawie głosowania jurorów w konkursie Eurowizji zabrał też wiceminister obrony narodowej

Włodzimierz Nowak z PiSu krytykuje Michała Szpaka

Michał Szpak to prawdziwa duma narodowa. Kilka dni temu muzyk przyleciał ze Sztokholmu, gdzie wziął udział w konkursie Eurowizji 2016. Ostatecznie piosenka Color Of Your Life zajęła wysokie ósme miejsce w ogólnej klasyfikacji. Najwięcej, bo aż 222 punkty, piosenkarz uzyskał od widzów z Europy. Smsy wysłali na niego między innymi Hozier i mąż J.K Rowling.

Zobacz: Hozier zachwycony Michałem Szpakiem!

Okazuje się, że nie wszyscy myślą o Michale ciepło i cieszą się jego sukcesem. Do grona antyfanów należy z pewnością Włodzimierz Nowak, działacz Prawa i Sprawiedliwości z Rzeszowa. Na swoim Facebooku polityk wyraził kontrowersyjną opinię na temat wokalisty:

Cała Polska gratuluje i zachwyca się sukcesem Michała Szpaka. Tylko pytanie czy to sukces Polski, czy szatana? Czy to Michał, czy Michałowa? Ten świat zwariował całkowicie. Często stosuje satanistyczny symbol rogatej dłoni i upodabnia się do kobiety. To nienormalne. Conchita Wurst pewnie jest zachwycony. Taki ten dzisiejszy świat, że jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie? To wstyd!

Dziennikarze Gazety Wyborczej poprosili o komentarz menadżera Michała:

Nie zajmujemy się polityką, chcemy być od niej jak najdalej. A tak na marginesie – artysta powinien wzbudzać emocje – odparł Jacek Siębor

A jak na opinię polityka zareagował sam Michał? Krytykę Włodzimierza Nowaka skomentował krótko i dosadnie:

Naprawdę!? Welcome to Poland

Przypomnijmy, że artysta sam przyznał, że podczas głosowania jurorów w konkursie Eurowizji górę wzięły przekonania polityczne, a nie obiektywna ocena. Sędziowie przyznali Michałowi zaledwie 7 punktów, a widzowie aż 221.

Zobacz: Aż 38 państw zagłosowało na Michała Szpaka na Eurowizji 2016! Skąd i ile dostał punktów? Pełne wyniki

Nie potrafię stanąć w roli jurora i wytłumaczyć tego racjonalnie. Jest to przykre, że ta polityka istnieje i przeszkadza w prawdziwym głosowaniu. Gdyby nie te słabe oceny to moglibyśmy stać na podium – powiedział nam wokalista

Drastyczną różnicą między oceną ekspercką i fanowską zajął się w niedzielnym programie Kawa na ławę na antenie TVN24 wiceminister obrony narodowej Bartosz Kownacki. Upatruje w tym spisek przeciwko Polsce i… PiSowi.

Wczorajsza Eurowizja pokazała, że nasz kandydat, gdybyśmy polegali tylko i wyłącznie na widzach zająłby trzecie miejsce, a analitycy, znakomici specjaliści doprowadzili do tego, że był przedostatni. To pokazuje jak funkcjonują zewnętrzne agencje

Zgadzacie się? Czy konkurs Eurowizji zaczyna w swoich wyborach opierać się wyłącznie na polityce, a obiektywizm i poczucie muzyki pozostawia daleko w tle? Cóż.. na szczęście są widzowie.

Zobacz: Szokujące wyznanie jurorki Eurowizji 2016. Przyznała się do ogromnego błędu w głosowaniu

Polityk PiS krytykuje Michała Szpaka

Polityk PiS krytykuje Michała Szpaka

Michał Szpak występ na Eurowizji 2016

Michał Szpak występ na Eurowizji 2016

Włodzimierz Nowak skrytykował Michała Szpaka

Włodzimierz Nowak skrytykował Michała Szpaka


Dodaj komentarz

 • PIS pisze:

  TEN GOSC TO ZWYKLA GNIDA Z PISU.

 • Tadeusz N. pisze:

  Panie Włodzimierzu mam prośbę , zmień pan nazwisko abym nie był utożsamiany z tak ograniczoną istotą.
  Mówią że Bóg jest nieograniczenie miłosierny , a pan niemiłosiernie ograniczony.

 • Gośćsgdag pisze:

  Co ma wspólnego wypowiedź jakiegoś nawiedzonego przekręta politycznego z tym, że artysta by zaistnieć epatuje skrajnościami, jak symbole satanistyczne?

 • Gość pisze:

  https://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2015/01/17/jak-bardzo-pozory-potrafia-mylic-papiez-franciszek-i-jezyk-migowy-a-nie-satanistyczny/

 • Siobhan pisze:

  How come the majority of SEO professionals work in Pakistan?
  These are the ones I come across though
  Bookmarked your site, I have to keep up with your posts

 • Kenneth pisze:

  SEO has changed a lot recently, because the work is very technical it is
  best suited for workers who have researched the business and
  have industry experience, this can be quite rare
  with SEO professionals though
  Added a link on my Facebook, hope thats okay

 • Lakeisha pisze:

  I am just learning the basics of search engine optimisation, Was a little shocked by how it was
  so hands-on-luckily I had a few useful sites to follow

 • Gość pisze:

  Komentarz/riposta Michała niby taka zwyczajna, a jednak genialna w swej prostocie.
  Wg mnie tylko ludzie zaprzedani złu widzą w każdym człowieku, który odstaje od ogólnie przyjętych norm zło. Michał wyznaje zasadę peace & love (pokój i miłość) i dobrze, bo jakby wszyscy Polacy byli fałszywie pobożni, to świat byłby siedliskiem obłudy do granic wytrzymałości. Pan Włodzimierz Nowak, mógłby zająć się dobrem obywateli, a nie osądzaniem niewinnego człowieka, ”Nie sądźcie a nie będziecie sądzeni”. O tym już zapomniał z kazań kościelnych Pan Wlodzimierz?

 • Gość pisze:

  Dziwny jest ten sort który dostał się do żłobu !!!

 • Gość pisze:

  Spasiony durny poseł.Niech się puknie w ten głupi łeb. Michał to zlewa i dobrze.

 • Gość pisze:

  nichal szpak jest aj ladniejszy na swiecie

 • Gabi pisze:

  Michała obrazić już się nie da, gdyż jego sukces jest zbyt duży, oczywisty i niekwestionowany. POPARCIE i stado fanów ma w całej EUROPIE, a politycy niech mu złożą głęboki ukłon za to, że uchronił Polskę przed kompromitacją z powodu takiego braku poparcia u sąsiadów, Z czego to wynika? co za hipokryzja pana Nowaka, to strach się bać ! Może powinien był startować w barwach innego kraju w trosce panie Nowak o własną karierę artystyczną, której jest niezaprzecznalnie wart.

 • mirka0611 pisze:

  Pan Włodzimierz Nowak to pachołek „Kaczora” i ojca dyrektora ,morda wypasiona na ludzkiej krzywdzie,jakie on ma pojęcie o muzyce, wśród „pisiorów” jest masa dewiantów ,czego nie można zarzucić Michałowi Szpakowi ,ten chłopak naprawdę kocha muzykę ,on żyje muzyką,muzyka to jego pasja,a co ten pan może o tym wiedzieć skoro całe jego ugrupowanie to klika skupiona na własnych sprawach,to przez to co robi jego ugrupowanie fanatyków w Polsce jurorzy tak ocenili występ Michała Szpaka, bo oni nie ocenili artysty tylko Polskę i to co się w niej dzieje.Niech lepiej ten pan nie wypowiada się na tematy o których nie ma zielonego pojęcia.

 • ForrestPL pisze:

  Odnośnie „znaku szatana” xD
  „(…)Dio jest, niesłusznie, uważany za tego, który wymyślił słynny znak rogów (wskazujący i mały palec prawej ręki wyprostowane, pozostałe złożone). Ale z pewnością jest tym, który go spopularyzował. Jak sam wyjaśniał w dokumencie „Metal”, gest zaobserwował u swojej babci i miał on chronić osobę, która go wykonywała, przed złym spojrzeniem innego człowieka oraz przestraszyć go. ” Żródło: onet

 • ForrestPL pisze:

  Odnośnie „znaku szatana” xD
  „(…)Dio jest, niesłusznie, uważany za tego, który wymyślił słynny znak rogów (wskazujący i mały palec prawej ręki wyprostowane, pozostałe złożone). Ale z pewnością jest tym, który go spopularyzował. Jak sam wyjaśniał w dokumencie „Metal”, gest zaobserwował u swojej babci i miał on chronić osobę, która go wykonywała, przed złym spojrzeniem innego człowieka oraz przestraszyć go.” Źródło: http://muzyka.onet.pl/artysci/katalog/ronnie-james-dio,158311,artysta.html

 • andrzej pisze:

  ten glopek szpak robi znaki szatanskie bo tak byl przygotowany a wszystko bylo wyrerzyserowane wczesniej

 • aneta pisze:

  Debilizm w pisie siega zenitu gdybyNowak zsspiewal bylbo pisowski murowany o s k a r,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

 • Gość pisze:

  Te pisiorskie debile swoją głupotą przebijają najgłupsze rzeczy na świecie

 • Gość pisze:

  Panie Nowak jest Pan zwyklym burasem ktory nie wie co to piosenka i to dobra. palce w gorze oznacz meskiego rogacza lub zadowolenie wewnetrzne. wy nic nie umiecie uszanowac wlacznie z ludzka godnoscia na czele. Jestes Pan zwyklym kmiotem ktoremu powinno podac laksigen. moze wtedy bylby Pan szcesliwy. Fanka Michala Szpaka. Zeby nie bylo mam 62 lata. I z kobieta Michal Szpak tyle co Pan z mianem czlowieka.

 • Łukasz pisze:

  Takie satanistyczne zachowania są teraz na topie, są promowane już w kreskówkach dla dzieci, teledyskach zwłaszcza USA. Każde wynaturzenie jest wynoszone i podziwiane a model klasycznej rodziny i pary nie modny i nie postępowy. Im szybciej zauważymy to że dzisiejsza kultura nie jest wartościowa i czyni szkody propagując szatana, homoseksualistów. Ludzie chcą być na topie i za tym idą. Ciekawi mnie dlaczego wszyscy śpiewają po angielsku zamiast w swoich ojczystych językach, może to kolejny tręd czyli globalizm, ujednolicenie i łatwiejsze rozpropagowanie „wzorców” muzycznych i zachowań.

 • Gość pisze:

  haha, tracę wiarę w ten kraj. jacy politycy taki kraj…

 • Gość pisze:

  U mnie w mieście pewien pan pobił żonę- bo powiedział, że wydawało mu się, że jest szatanem, a inny zabił osobę z rodziny – twierdząc to samo w tym, że szatan tak chciał. Jak się w Ludziach zaczyna widzieć szatana lub jego działanie – to trzeba koniecznie udać się do psychiatry panie i panowie z PIS-u – to ostatni moment.

 • Gość pisze:

  PANIE NOWAK CZY WY NIEWIDZICIE ŻE NISZCZYCIE NASZ KRAJ WASZYMI RZĄDAMI

 • Gość pisze:

  Co za kretyn!!!!!jak mi wstyd że też jestem z Rzeszowa miasta pięknego ale niestety pełnego pisiorow ktorzy naplyneli nie wiadomo skąd! !!!

 • Gość pisze:

  Rany co za baran czepia sie modego chopaka niech lepiej zobaczy jakie debile jego otaczaja I kim on jest pustak. Mysle ze ma gosc jakies kompleksy. Michal olej tych baranow I rob swoje.

 • Gość pisze:

  Panie Nowak po co pan wogole zabiera glos ,,,pana opinia dla nikogo nie ma znaczenia zajmij sie pan lepiej swoja praca w sejmie…bo za to panu placimy!

 • Gość pisze:

  Polacy uwielbiaja Michala Szpaka,dajac wyraz w glosowaniach.A pan posel z partii rzadzacej zamiast wspierac wielki talent Michala to rzuca mu klody pod nogi.Nieladnie panie posle.

 • Gość pisze:

  Rogata dlon jak nazwal pana z pisu oznacza w jezyku migowym „Kocham Cie”. Papiez Franciszek tez uzyl tego znaku na Filipinach.

 • Gość pisze:

  Osobiscie Michala uwielbiam,tacy jak on robia cos dla Polski w przeciwienstwie do naszych politykow,ktorym zalezy tylko na krycie.

 • Gość pisze:

  Panie Nowak,proszę spojrzeć na siebie. Lustro pan pewnie ma. Michał Szpak jest też taki jaki jest. Ale to jest artysta. Jemu wolno takim być. Bo oprócz charyzmy ma jeszcze talent, czego pan zapewne jest pozbawiony. Aby oceniać innych trzeba do siebie samego podchodzić z dystansem. Niestety tego panu i pana partii brakuje.

 • ona pisze:

  Faktycznie ten Michał nie wygląda jak mężczyzna. Osobiście nie słucham jego muzyki.

 • Meridith pisze:

  con heo

 • Gość pisze:

  Ten artykuł to Fake ! Żałosna lewacka zagrywka !

 • Gość pisze:

  czy ten Pan naprawdę myśli że wygląda bardziej męsko niż Michał???? Może i Michał ma paznokcie i długie włosy… ale na pewno większe osiągnięcia i jaja niż Pan z PIS….!!!! Wydaje mi się że to zwykła zazdrość a-sexualnego kolesia o sukces kogoś kogo stać na bycie sobą… a nijakość Pana z PiS widoczna na zdjęciu jest równie daleka od pożądania hetero seksualnych kobiet co seksualne pożądanie tej samej grupy do Conchity Wurst …. bo kto chciał by iść na randkę z nijakim pączkiem bez talentów…

 • tosia49 pisze:

  ciekawe co ten pan łyka, że takie zwidy ma:)

 • Gość pisze:

  Wstydzil bys sie czlowieku!!! Pokaż nam polakom co ty potrafisz! Jaki masz talet! Michal ma talent urode ,urok osobisty osobowosc i rzesze kochajacych go fanow! A pan ma tylko nadwage !

 • Gość pisze:

  Durny ten poseł, ze az szkoda komentować!! Wszyscy artyści robią jakieś znaki, ja bym tego wogole nie brała na poważnie! I cieszę się ze Michał to olewa!!!

 • tereska pisze:

  Jeszcze jeden pojebus z pisu.

 • Sylwia pisze:

  Pan Nowak blokuje wszystkich którzy na Facebooku napiszą coś innego niż. ..cytuje ” pedał. Ciota.pizda. ochyda. Rzygam” to ja się pytam gdzie ta Pańska demokracja ??!! I kto przez Pana i tych „katolików ” przemawia ??!! żenada! !

 • Gość pisze:

  Brawo Michał …….Szacun

 • Gość pisze:

  Brawo brawo i jeszcze raz brawo Michał. A do p.Nowaka słowo człowiek jest człowiek a głupiec tego nie zrozumie.

 • Gość pisze:

  Nie sądziłam,że do muzyki wejdzie polityka… gdzie nasłuchał o szatanie? Biedny Włodzimierz Nowak, powinien skorzystać z pomocy… Szpak jest SUPER! Gratuluję pięknej Ósemki

 • Ewa pisze:

  jak już któryś z Pisu się odezwie, to od razu armatą strzela w gołębia

 • Gość pisze:

  Jak może człowiek, któremu pozwoliliśmy wykazać się w mądrym rządzeniu , pisać takie rzeczy. To tylko świadczy, że nie ma nic do powiedzenia, skoro musi zajmować się artystą, żeby zaistnieć. Życzę panu posłowi, żeby tak dobrze rządził, jak pan Michał śpiewa . A kultury, taktu , wrażliwości , otwarcia na ludzi też może się pan poseł uczyć od p. Michała.

 • Gość pisze:

  Chociaż nic nie mam do homoseksualistów, to ten Nowak jest chyba pedałem

 • Gość pisze:

  Michał oby tak dalej jesteś naprawdę wielki !!!

 • Gość pisze:

  Michał jest w porządku.

 • Gość toni pisze:

  Durniami z pisuaru nie przejmujcie się,oni i tak zawsze odwrócą kota do góry nogami.

 • Gośćkilo pisze:

  noooo to trzeba egzorcyzmy odprawic i ten ZASRANY PiS wypedzic

 • Gość pisze:

  Michał jest mlodym i bardzo utalentowany .Jestem dumna że mamy takiego artyste w kraju.

 • Gość pisze:

  Dziękuję za wspaniały występ!Jesteś super?Nie przejmuj się wypowiedziami idiotów

 • Gość pisze:

  Michał nie martw się tymi opiniami bądź sobą każdemu wolno, a za Eurowizję dziekujemy

 • Gość pisze:

  A może sały PIS to dzieło SZATANA ???????

 • Gość pisze:

  Znowu wariat i jak zwykle z PiS

 • Gość pisze:

  Michał kiedy cię słucham i widzę to jestem dumny że jestem Polakiem

 • Gość pisze:

  A może on ma coś wspólnego z szatanem a nie Michał 😀

 • Gość pisze:

  Więc pomódlmy się o trochę rozumu dla tego posła

 • Gość pisze:

  żal d..pę ściska i tyle, facet chce zaistnieć i znalazł jakaś zaczepkę pytanie na jak długo będą się nim ekscytować, jak szybko zapomną o Panu Włodzimierzu

 • Gość pisze:

  Michał jesteś wielki !!!

 • Gość pisze:

  Jedynymi szatanistami jakich znam to opętany pis wiec nie wiem czym pan psel się tak nurtuje ?

 • adam pisze:

  panie nowak zajmij sie praca w sejmie i zglos do trybunalu konstytucyjnego ze lamiesz konstytucje art. 32 konstytucji mowi ze wszyscy sa rowni wobec prawa a jaka wy wybrancy narodu macie kwote wolna od podatku a jaka mamy my

 • Przyjaciele z zagranicy pisze:

  MIchal głowa do góry,nie słuchaj oszołomów,sekty powiązanej z mafia szatanistow toruńskich,,,,Jesteśmy z Toba,,trzymamy kciuki za Twoja przyszłość,,,a to co PIS. Przedstawia sobą,,to cały świat wie.Pozdrawiam ciepło,,,pa

 • Gość pisze:

  Bardzo dobrze że Michał stosuje satanistyczne symbole i durny poseł PIS nie może nic zrobić w tej sprawie,jedynie ponarzekać na swoim równie durnym profilu na Fb…

 • Gość pisze:

  Poseł Nowak niech weżnie się do pracy w sejmie bo do tego został wybrany a swoje głupie komentarze na temat MICHAŁA niech zachowa dla siebie .Cała Europa jest za Michałem tylko nasi panowie mają jakieś ALE Ja jestem dumna że mamy takiego Michała a jego wizerunek to jego prywatna sprawa i nikomu do tego

 • alicja pisze:

  A coś ty zrobił dla drugiego człowieka utuczony młody . Polityka daleko od muzyki. Wstyd karierowiczu. Nie wypowiadaj się na tematy za trudne dla takich jak ty.

 • Gość pisze:

  Brawo Michał za odpowiedź!!! To pokazuje jakim Michał jest wspaniałym i z wielką klasą człowiekiem! Michał nikogo nie obraża, nawet jeśli jego obrażają! Panie Włodzimierzu i Pan uważa się za katolika??!! Pan jest pseudo katolikiem!! A czy Biblia nie głosi przypadkiem, że trzeba kochać i szanować bliźniego swego? Pogrążył się Pan i ośmieszył!

 • Gość pisze:

  Panie Nowak, Jezus nosił długie włosy i zwiewne szaty. Oj nie znalazłby u pana zrozumienia, a pan pewnie z tych wierzących?

 • Gość pisze:

  Idiota !!!

 • Gość pisze:

  Panie wiesniaku Nowaku z Rzeszowa
  Nie masz obycia nie masz kultury
  Michal wybor sie na Progi Miedzynarodowe
  Czego Tobie I Kavzynskiemu zawsze sie bedzie mar zyc !!! ANI Tuskowi ANI Szpakowi Nigdy nie dorownacie !!! PISowskie prymitywne miernoty
  Kryski tylko brakuje I jest kompletna ?

 • Gość pisze:

  Rzygac się chce jak patrzę i słucham tych pisowskich mend !

 • Gość pisze:

  Uważam, że Michał świetnie sobie poradził. A ten polityk nie umie być politykiem za co birze kasę i tym bardziej nie powinien wynikać w świat muzyki. Oby sam nigdzie nie chciał nas reprezentować.

 • max pisze:

  P/ośle Nowak, jaki jest kolor twojego życia, że masz czelność krytykowania normalnego i wolnego człowieka? Kto dał ci prawo, mówienia źle o polskim artyście, który na szczęście, nie jest posłem? Czy kiedykolwiek zamieniłeś ze Szpakiem chociaż jedno zdanie? Więc milcz miernoto i wypatruj swojego prezesa na politycznej estradzie, który przy każdej mównicy fałszuje gorzej, niż Frank Drebin w filmie „Naga broń”.

 • Gość pisze:

  Komentarz jest tu zbyteczny. Szatan to opetał własnie tych ludzi. Samo zło przemawia przez tego człowieka.

 • Maciej pisze:

  Dostał niskie oceny od jury przez politykę? A co polityka ma do śpiewania?

 • Gość pisze:

  Fan Macierewicza i piewca Wielkiej Polski Katolickiej. Infantylny

 • Gość pisze:

  Az nie chce mi się pisać i mówić o tych przygłupach pisowskich 🙁 strach się bać bo to jeszcze trzy lata z tymi czubkami

 • GośćBabel pisze:

  Stary kawaler z kotem

 • Goscorpio pisze:

  I jak mają NAS szanować inne państwa widząc kto nami rządzi :/ …zacofanie i ciemnota

 • GośćEwa pisze:

  Michał Twój wokal powala, a reszta to Twoja sprawa i sumienia

 • Gość k31 pisze:

  Cyt „jednym podoba się Angelina Jolie, a drugim Conchita. Czym wy się zachwycacie? To wstyd!”
  a posłowi nowakowi podoba się kawaler z kotem!!! 😛

 • Golec pisze:

  Ten pisowski pachołek tez chce byc sławny. I podoierając się Szpakiem jest łatwiej)))

 • Ja pisze:

  Brak słów… Człowiek może wyjść z wioski, ale wioska z człowieka nie wyjdzie nigdy.

 • maniek szczecin pisze:

  pan poseł ,po zdjęciu widać ze był bity w szkole przez kolegów i chyba któryś go za mocno uderzył. najlepiej jak by w reku miał flage z napisem PIS na eurowizji.

 • Gość pisze:

  Jak można było głosować na takich ludzi jak w PIS? przecież my cofamy się do średniowiecz.To właśnie PIS-owców opętał szatan.
  Jak oni mogą nazywać się katolikami? Cała narodowa nienawiść jest skupiona w tych ludziach-ludziach PIS-u

 • Gość pisze:

  To typowe dla PiS iorów! IDIOTA

 • Gośćpalermitanin pisze:

  nie jestem odosobniony w swojej opini– czy nowak to posel czy osiel przewazaja zdania ze jednak osiol

 • Gość pisze:

  Sukcesem szatana jest to, że tacy jak ten i inni politycy zwłaszcza z PiS w ogóle się rodzą. pan Bóg chcąc kogoś ukarać, odbiera mu rozum, w tym wypadku właśnie to uczynił.

 • Gość pisze:

  Pań poseł niech się zajmie sobą i polityka swoją no chyba że zazdrości Michałowi 🙂

 • oskar pisze:

  dokształć się panie oślę czym jest styl glam rock ale czego można się spodziewać po takim buraku

 • Opinia posła jest oparta na uprzedzeniach wobec innych.Dla mnie to szczy kretyństwa!

 • Gość pisze:

  a puknij się Pan w głowę!…..szkoda słów!!!

 • Gość pisze:

  Kretyn. A Jackowi Sięborowi mogę odpowiedzieć, że w dzisiejszej Polsce nie da się stać jak najdalej od polityki. Lepiej więc być za demokracją. I to bardzo wyraźnie. Brawo Michał!

 • Gość pisze:

  Sukces,sukcesem jednak z takimi gestami to daleko nie zajdzie.

 • Bo-ja pisze:

  A kuku….ogolnie to wszystko dobrze????

 • Gwfość pisze:

  Śmieszny PiSiorek, fundamentalista bez wiedzy, zakuty łeb, tylko imienia szkoda dla niego…Takie szlachetne…FUJ !!!

 • Emeryt drugiego sortu pisze:

  Kolejny wrażliwy katolik. Lepiej niechaj mówią w świecie o Szpaku i w trym kontekście o Polsce, Polaku niż o porąbanych pseudopatriota.

 • Gość pisze:

  Co Cię piskorze obchodzi co kto ma w gaciach??? A zwłaszcza ptak Szpaka

 • Gość pisze:

  popieprzony fanatyk P R E Z E S A !!!!!!!!

 • Gość pisze:

  ale pojeb… jak ta cala polityka tylko pojeby

 • Gość pisze:

  Michał odniósł sukces i wielu to boli

 • Gość pisze:

  Wstydem jest miec tak sredniowieczne i nie przystajace do wspolczesnego swiata poglady.

 • Gość pisze:

  No coz, nie kazdy musi wygladac jak ulizany fircyk…

 • Gość pisze:

  No coz, nie kazdy musi wygladac ja ulizany fircyck….

 • Gość pisze:

  Zniesmaczona? To jakiej to jest płci w końcu. Poseł mądrze gada!

 • Gość pisze:

  nihil novi sub sole – pis czepia się wszystkiego, gdy nie ma czego się czepiać

 • Gość pisze:

  Michal Szpak juz nie wyglada jak Conchita Wurst, ale raczej jak muszkieter……i ten image jest super!!

 • Gość nie zdziwiony pisze:

  wygląd nie stanowi o człowieku ale to co ma w głowie panie p/ośle/ Nowak

 • Gość pisze:

  Wlasnie…..mamy XXI wiek, a nie Sredniowiecze, panie posle Nowak!!!

 • Gość pisze:

  Michal wyglada teraz podobnie jak wielu rockowych zagranicznych artystow i nie ma powodow, zeby sie czepiac jego dlugich wlosow. Pan Nowak, pomimo swojego mlodego wieku jest bardzo, ale to bardzo staroswiecki. Moze pan posel powinien zamknac sie w klasztorze??

 • Gość pisze:

  Sądzę, że mógl wystąpić w sutannie??? to wtedy byłby poseł happy ??? Widzisz i nie grzmisz…. łapy opadają..

 • Małgośka pisze:

  w kanonach takich obślizgłych Januszy nie mieści się wizerunek kolorowego artysty ,
  świat pędzi na przód a moherowe Janusze nadal w średniowieczu ,
  krucjaty się im dalej marzą ,żal mi takich ludzi

 • Gość pisze:

  B proszę p W Nowaka o zachowanie swoich opinii w kieszeni.A tak na marginesie Szpaczek zaśpiewał świetnie

 • Gość pisze:

  Kolego óśle a ty garniak masz różowy.

 • Gość pisze:

  Jaki debilny poseł szkoda słów niech zajmie się sobą

 • Gość pisze:

  Co za pojebane z tego posła. Michał odnosi sukcesy,a nasi posłowie to zwykli osłonie! !!

 • Gość pisze:

  Panowie w czarnych kieckach do kogo się upodabniają?

 • daniel pisze:

  Księża też wyglądają inaczej

 • emu pisze:

  wstyd i żenada to jak się czyta takie wypowiedzi posłów, nietolerujących innych ludzi, inaczej wyglądających, ubierających się, a Konstytucja mówi (i Kościół też – tak dla tych z PIS-u) – że każdy człowiek jest równy bez względu na wyznanie, wygląd, przynależnosć kulturową, poglądy. Więc Pani pośle… coż…wstyd…

 • Gość pisze:

  dokładnie poseł ma rację…

Komentarze są wyłączone

Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×