Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem
Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie pozuje w bikini i chwali się luksusowym życiem

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową gwiazdą Instagrama! Chętnie...

Mamy polską Kris Jenner! Mama Natalii Siwiec nową...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!
Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją zagraniczne gwiazdy!

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną! Będą podziwiać ją...

Istne cudo! Polska seksbomba pokazała swoją suknię ślubną!...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama
Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo ważnego. Chodzi o Kate i Williama

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej przegapiliśmy coś bardzo...

Przez wielki debiut Meghan Markle w roli księżnej...

Dziś czwartek, 24.05.2018

Eurowizja 2017: Na kilka godzin przed konkursem zmienił się faworyt! Jest nim…

Eurowizja 2017 oglądalność


Kto wygra Eurowizję 2017? Faworyt bukmacherów

Ostatni godziny dzielą nas od odpowiedzi na pytanie o to, kto wygrał Eurowizję 2017? Chociaż od miesięcy bukmacherzy, fani i dziennikarze byli niemalże pewni, że po 62. trofeum sięgnie Włoch Francesco Gabbani, na kilka godzin przed koncertem zmienił się faworyt. Eksperci twierdzą, że Eurowizję 2017 wygra Portugalia, czyli Salvador Sobral.

Portugalia wróciła na Eurowizję po kilkuletniej przerwie i jest krajem, który najdłużej czeka na wygraną od chwili debiutu. Jest także jedynym eurowizyjnym państwem, który prez 53 lata nie znalazł się w top5.

Wszystko wskazuje na to, że Salvador Sobral z Portugalii wygra Eurowizję 2017. W finale zaśpiewa piosenkę w języku portugalskim pt. Amar pelos dios.

Eurowizja 2017: Która w finale wystąpi Polska? Pechowa pozycja startowa Kasi Moś

Eurowizja 2017: Portugalia wygrywa na iTunes

Po pierwszym półfinale pokazywaliśmy wam jak wyglądało zestawienie eurowizyjnych hitów na iTunes. Teraz, po drugim półfinale, na listach hitów pojawiły się piosenki reszty uczestników.

Eurowizja 2017: Salvador Sobral z Portugalii faworytem. Jego piosenka „Amar pelos dois” wygra?

Najpopularniejszą piosenką w Europie, wedle zestawień na iTunes, jest utwór Portugalii. Amar pelos Dios śpiewane przez sympatycznego Salvadora Sobrala Znajduje się obecnie na listach przebojów w 18 krajach, w rodzinnej Portugalii utrzymując twarde pierwsze miejsce. W Szwecji piosenka dotarła do miejsca 15, a w Holandii – do 19.

Na drugie miejsce spadła Belgia z piosenką City Lights. Utwór odtwarzany jest  w 17 krajach, w Estonii i Belgii dotarł do pierwszego miejsca. W Polsce, Szwecji, Holandii i na Litwie piosenka Belgów dotarła do pierwszej dziesiątki.

Na trzecim miejscu bez zmian znajdują się Włochy z piosenką Occidentali’s karma. Słucha się go e 13 krajach, najwyżej jednak dotarł do miejsc 18… We własnej ojczyźnie.

Na miejscu czwartym znajduje się słuchany w 12 krajach Szwed Robin Bengtsson z piosenką I Can’t Go On.

Na piątym miejscu znalazł się pierwszy uczestnik Eurowizji urodzony w XXI wieku – Kristian Kostov z Bułgarii z utworem Beautiful Mess

A wy? Których utworów z Eurowizji słuchacie najczęściej?

Eurowizja 2017: Michał Szpak komentuje występ Kasi Moś i ocenia jej szanse w finale. Ma dla niej ważną wiadomość [WIDEO]

Kim jest Salvador Sobral?

Portugalczyk ma 28 lat. Wychowywał się w Stanach Zjednoczonych, aktualnie mieszka i koncertuje w Portugalii. Jest finalistą portugalskiego Idola, w którym zajął siódme miejsce. W 2016 roku wydał płytę, która zajęła 23. miejsce na liście sprzedaży.

Eurowizja 2017 Portugalia - Luisa Sobral i Salvador Sobral

Eurowizja 2017 Portugalia – Luisa Sobral i Salvador Sobral

Salvador Sobral - Facebook

Salvador Sobral – Facebook

Czy Kasia Moś wygra Eurowizję 2017?Komentarzy: 1


Gabba | 13 maja 2017, 11:19

Bukmacherami nie polecam się sugerować. Rok temu wg.bukmacherów miała wygrać Rosja,a co miała trzecie miejsce. Oni nie mają pojęcia o polityce.Jaka w tym konkurske się znajduje. Portugalia ma taki smęt,a Belgia zafałszowała. Ten Włoch ma w tym roku najlepszą piosenke. On już osiąga sukcesy poza granicami kraju. Słowo zwycięzca nie wróży kariery. Dobranoc,dowidzenia.


Dodaj komentarz
×