Szukaj

Zamieszanie z porodem Marty Kaczyńskiej! W mediach krążą fałszywe informacje

Marta Kaczyńska trzecie dziecko

Marta Kaczyńska urodziła syna czy córkę?

Marta Kaczyńska urodziła trzecie dziecko, o czym poinformowała na swoim Instagramie jej córka Ewa. Zdjęcie noworodka szybko trafiło do mediów, które publikując je oznajmiły, że prawniczka na świecie powitała trzecią dziewczynkę. Okazuje się jednak, że informacja ta nie jest prawdą. Jak ustalił Super Express Marta Kaczyńska urodziła syna.

Z OSTATNIEJ CHWILI: Marta Kaczyńska urodziła! Mamy słodkie zdjęcie maleństwa!

Kierownik oddziału położniczego, którego słowa przytacza dziennik, co prawda odmówił jednoznacznej odpowiedzi na postawione mu pytanie, ale z informacji jakiej udzielił jasno wynika, że rodzina Kaczyńskiej powiększyła się o pierwszego chłopca. Świadczyć ma o tym niebieska opaska na jego rączce:

Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę.

Imię syna Marty Kaczyńskiej na razie nie zostało ujawnione. Plotkuje się jednak, że potomek córki tragicznie zmarłej pary zostanie nazwany na cześć dziadka imieniem “Lech”.

Ciężarna Marta Kaczyńska z ogromnym brzuszkiem buszuje po centrum handlowym. Zajrzała na wyprzedaże i do sklepu z zabawkami

Jeden SMS Marty Kaczyńskiej namieszał w sieci. Mówi wszystko o jej relacji z Jarosławem Kaczyńskim!

Zaokrąglona Marta Kaczyńska z mężem i córkami oddali hołd ofiarom smoleńska. Zrobili coś pięknego

Okrutne słowa. Marta Kaczyńska została obrażona zaraz po ślubie!


Chcesz, aby Marta Kaczyńska została prezydentem Polski?

×