Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 26.04.2018

Księżna Kate pragnie urodzić w luksusach, ale pojawiły się problemy…

Księżna Kate smutna


Szczegóły na temat porodu księżnej Kate

Księżna Kate i książę William spełniają swoje marzenia o dużej rodzinie, o której tak chętnie opowiadają na każdym kroku. Para wkrótce powita na świecie trzecie dziecko. Według doniesień tabloidów, Kate urodzi córkę. Z oficjalnej informacji Pałacu Kensington wiemy już, że dziecko przyjdzie na świat w kwietniu 2018 roku.

W trakcie ciąży księżna Kate zmaga się z porannymi nudnościami uniemożliwiającymi jej normalne funkcjonowanie. Ze względu na chorobę hyperemesis gravidarum, Kate na przykład nie była w stanie odprowadzić księcia Jerzego pierwszego dnia do szkoły razem z Williamem. Na szczęście z każdym tygodniem Middleton czuje się coraz lepiej, a jak twierdzi Us Weekly, w najbliższym czasie księżna planuje częściej pokazywać się na wydarzeniach publicznych. Ostatnio zrobiła furorę tańcząc z ogromnym pluszakiem podczas promocji filmu Paula Kinga Paddington 2.

Ciężarna Księżna Kate pokazała się publicznie i zalała ją fala krytyki! Zapomnieli o jej chorobie?

W jakim szpitalu urodzi księżna Kate?

Z informacji amerykańskiego tygodnika dowiedzieliśmy się o kolejnych szczegółach dotyczących porodu księżnej. Podobno Kate i William zarezerwowali luksusowy apartament w jednym ze skrzydeł londyńskiego szpitala St. Mary’s Hospital. Dodatkowo pojawiły się problemy, okazało się, że lekarz, który przyjmował poprzednie porody Kate planował przejść na emeryturę, dopiero za namową wysłanników z rodziny królewskiej postanowił przedłużyć czas pracy i przyjąć poród kolejnego królewskiego potomka.

Wiadomo też, że Kate i William nie zatrudnią dodatkowej niani dedykowanej tylko do opieki nad noworodkiem. Obecnie sen z powiek spędza im wybór jednego z 22 pokoi w Pałacu Kensington, który zostanie dostosowany do potrzeb maleństwa.

Jest niania i pałacowy asystent, więc zadecydowali, że dadzą sobie radę, zwłaszcza, że Jerzy chodzi już do szkoły. Uważają się za profesjonalistów, są pewni siebie i swoich umiejętności rodzicielskich, i nie zamierzają nic zmieniać, ani jakoś wyjątkowo przygotowywać się na przyjście na świat trzeciego dziecka – pisze Us Weekly.

Ciekawe ile jeszcze podobnych informacji obiegnie media do dnia porodu Kate…

Księżna Kate złamała odwieczną rodzinną tradycję! Królowej Elżbiecie II to się nie spodoba!

Książę Harry i Meghan Markle mogą oficjalnie trzymać się za ręce, a William i Kate nie! Dlaczego?

Pierwszy zgrzyt między Meghan Markle a księżną Kate!

Czy interesuje cię życie księżnej Kate?Komentarzy: 1


Mirellka2I | 25 października 2017, 12:42

Musze sie wam pochwalic w koncu schudlam – 7 kilogramow. Przewalilam chyba caly polski internet zeby znalezc cos na odchudzanie i znalazlam. Wpiszcie sobie w google: ranking srodkow odchudzajacych xxally


Dodaj komentarz
×