Szukaj

Kochanek zdradził Khloé Kardashian tuż przed porodem. W jakim stanie jest ciężarna celebrytka? Są pierwsze niepokojące doniesienia

Khloe Kardashian zdradzona przez Tristana Thompsona

Khloe Kardashian zdradzona przez Tristana Thompsona

Khloé Kardashian szykuje się do porodu

W Stanach Zjednoczonych nie milkną echa skandalu, którego bohaterem jest Tristan Thompson. Przypomnijmy, że do niedawna uchodzący za „wiernego i kochającego”, partner Khloé Kardashian dopuścił się zdrady swojej ślicznej partnerki na kilka dni przed narodzinami ich pierwszego dziecka. Film, który wczoraj opublikował portal TMZ, rozgrzał internet do czerwoności – fani nie szczędzą gorzkich, często poniżających słów pod adresem niewiernego Tristana i striptizerki, z którą bawił się w najlepsze.

Co na to wszystko Khloé Kardashian? Perez Hilton informuje, że starsza siostra Kim, która właśnie przygotowuje się do porodu, jest pod 24-godzinną opieką psychologa, a TMZ dodaje, że skandal z jej kochankiem sprawił, że zaczęła mieć wcześniejsze skurcze. Według informatora tabloidu, najbliższa rodzina Khloé dzisiaj rano spakowała walizki i wyleciała do Celveland. Na miejscu jest już Kris Jenner, zaś Kim i Kourtney dołączą kolejno w czwartek i piątek.

TMZ twierdzi, że Kardashianki są wściekłe na partnera Khloé i nie wiedzą czy będą w stanie kiedykolwiek mu wybaczyć potworną zdradę do jakiej dopuścił się w tak ważnym dla całej rodziny momencie.

Mówiąc krótko – dzieje się!

Z kim Tristan Thompson zdradził Khloé Kardashian? Ta kobieta to demon seksu! Dzisiaj mówi o niej cały świat!

WOW! Tristan Thompson ZDRADZIŁ ciężarną Khloe Kardashian i jest w poważnych tarapatach! Wszystko uchwycono na nagraniu [WIDEO]

62-letnia Kris Jenner jest W CIĄŻY?! Jej rodzina niedługo znów się powiększy! “Desperacko o tym marzyła”


Khloe Kardashian urodzi córkę

Khloe Kardashian urodzi córkę

Khloé Kardashian z chłopakiem

Khloé Kardashian z chłopakiem

Khloe Kardashian i Tristan Thompson w ciąży

Khloe Kardashian i Tristan Thompson w ciąży

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×