Poznaliśmy najmroczniejsze sekrety Popka. Kradzieże i narkotyki to tylko wierzchołek góry lodowej

Poznaliśmy najmroczniejsze sekrety Popka. Kradzieże i narkotyki to tylko wierzchołek góry lodowej [WIDEO]

Poznaliśmy najmroczniejsze sekrety Popka. Kradzieże i narkotyki to tylko wierzchołek góry lodowej [WIDEO]

Popek jest tak charakterystyczną postacią, że nawet jeśli nie słuchacie rapu, doskonale wiecie o kim mowa. "Król Albanii" ma swoje za uszami. Podczas szczerego wywiadu przyznał się do największych życiowych błędów! 

Popek, a właściwie Paweł Mikołajuw wziął udział w programie The World’s Wildest Rapper. To właśnie w rozmowie z Chuckiem Lothianem opowiedział to, co leży mu na sercu. Okazuje się, że w młodości dosłownie otarł się o śmierć. Wszystkiemu winne były narkotyki!

Zobacz: Monstrualny Popek pokazał wzruszające zdjęcie ze swoją córeczką! Taki tata to marzenie każdej księżniczki

W wieku 16 lat uciekłem z Polski do Niemiec, gdzie przebywałem przez 3 lata, a następnie pojechałem do Amsterdamu. Tam dwukrotnie zapadłem w śpiączkę. Za pierwszym razem pozostawałem w niej przez 6 miesięcy. Zjadłem 9 tabletek LSD. 10 i 11 umieściłem tutaj (pokazał na oczy). Po wybudzeniu się nie mogłem chodzić ani mówić przez 3 lub 4 tygodnie. Kiedy opuściłem szpital, to powiedziałem sobie: „nigdy więcej nie wezmę tego g..na”. Wiesz, co stało się 2 godziny później? Zasnąłem na kolejne 8 miesięcy.

[wp_quiz id=”808″]

Jego problemy zaczęły się, gdy był jeszcze dzieckiem. Już wtedy stracił ojca w gangsterskich porachunkach. Nieświadomy niebezpieczeństwa sam zszedł na kryminalną ścieżkę. Matka rapera nie mogła tego wytrzymać. Odeszła.

Sprawdź: Popek pokazał twarz syna! Borys to chyba najpiękniejsze dziecko w show biznesie

Kradliśmy razem portfele. Moja matka nie mogła tego znieść i odeszła z innym mężczyzną. Ojciec nie żyje, zamordowano go w pokoju hotelowym w Krakowie – dodał artysta w programie The World’s Wildest Rapper.

Zobacz cały odcinek:

Widzom seriali przypominamy, że raper robi też oszałamiającą karierę na szklanym ekranie. Kojarzycie jego rolę z produkcji W rytmie serca?


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×