Popek zapuścił włosy i „wyciął sobie” niezłe uczesanie. „Fryz jak za starych czasów”

Popek

Popek

Popek, popularny raper, a także zawodnik sportów walki, na Instagramie pochwalił się efektami wizyty u fryzjera. Jak fani komentują jego nowy look?

Popek, czyli Paweł Ryszard Mikołajuw, urodził się i wychowywał w Legnicy. Już w wieku 14 lat opuścił rodzinny dom, a co za tym idzie, nigdy nie zdobył formalnego wykształcenia, bo nikt nie miał kontroli nad jego edukacją. W 2007 udał się na emigrację do Wielkiej Brytanii, ale nie była to jego pierwsza ucieczka za granicę. Wyjazd związany był z poszukiwaniem go przez organy ścigania. Ścigany był listem gończym za kradzież z włamaniem. Za raperem wydano następnie europejski nakaz aresztowania. Jednak w 2016 roku nakaz został uchylony przez prokuraturę, co pozwoliło Popkowi na powrót do Polski.

Przestępstwo, za które go poszukiwano, nie było pierwszym, którego artysta się dopuścił. W przeszłości Popek odbył wyrok 7 lat pozbawienia wolności. Jedni go znają jako rapera i Króla Albanii, inni jako zawodnika sztuk walki wagi ciężkiej MMA. Obecnie raper jest partnerem tajemniczej Katarzyny i ojcem dwojga dzieci – Julii i Borysa. Jego życiorys jest tak samo barwny jak jego wygląd. Właśnie pokazał się fanom w nowej fryzurze.

Popek ma nową fryzurę

Popek jest osobą bardzo barwną, kontrowersyjną. Jakiś czas temu rozgrzał internet, chwaląc się, że w bardzo krótkim czasie schudł 10 kilogramów w 4 dni. Łatwo obliczyć, że to 2,5 kilograma na dobę. To prawdziwy wyczyn, ale raper nie zdradził obserwującym go na Instagramie, jak tego dokonał.

  • Jak? Ja 4 lata probuje 4 kg zrzucić.
  • Dobrze Pop, tak trzymaj, wszyscy w koronaferie tyją a ty zrzucasz.
  • Popuś powiedz jak żeś to zrobił – pytali fani.

W środowe popołudnie natomiast pochwalił się nową fryzurą. Od jakiegoś czasu w jego social mediach dominują fotografie i filmy, na których Popek jest ogolony na zero. Okazuje się, że sportowiec zapuścił nieco włosy i pokazał się w nowym uczesaniu. Krótkie wideo zamieścił na Instagramie.

Jego obserwującym nowe uczesanie przypomina to, jakie Popek nosił przed laty. Chyba wielu z nas pamięta modę na tak wycięte włosy.


Popek - nowa fryzura

Popek - nowa fryzura

Popek - nowa fryzura
Popek - nowa fryzura

Popek - nowa fryzura

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×