Popek ma nową fryzurę! W tak szalonym wydaniu jeszcze go nie widzieliście

Popek ma nową fryzurę

Popek ma nową fryzurę

Popek zmienił fryzurę. Swoją metamorfozą pochwalił się na Instagramie i zaskoczył fanów niespodziewaną przemianą. Dlaczego zdecydował się na takie uczesanie? Szykuje się do nowego programu?

Kariera telewizyjna Popka zaczęła rozwijać się w zaskakującym tempie. Gdy okazało się, że kontrowersyjny raper weźmie udział w Tańcu z Gwiazdami wielu fanów – programu i samego Popka – stukało się w głowy i zapowiadało miażdżącą porażkę. Król Albanii zaskoczył jednak wszystkich, a na parkiecie w towarzystwie Janji Lesar radził sobie tak dobrze, że przez moment istniało nawet poważne prawdopodobieństwo, że uda mu się program wygrać. Ostatecznie wygrała Beata Tadla, ale udział w show otworzył Popkowi drzwi do kolejnych propozycji. Jak donosiły niedawno tabloidy, już za kilka tygodni raper wystąpi w nowym tanecznym show Dance Dance Dance.

Z tej okazji postanowił zafundować sobie metamorfozę i pochwalił się nią na Instagramie. Słynący ze swojego wzbudzającego spore emocje wyglądu muzyk zrezygnował z krótkiej fryzury na rzecz bardzo ostatnio modnego „wikińskiego” warkocza. Jak sam przyznał w nagraniu opublikowanym na profilu, przez kolejnych 10 tygodni będzie „nowoczesnym Wikingiem”. Trzeba przyznać, że prezentuje się w tym wydaniu zaskakująco dobrze.

Pozostaje tylko pytanie czy to metamorfoza do tanecznego programu czy do roli filmowej?

Popek gwiazdą kolejnego tanecznego show! „Taniec z Gwiazdami” mu nie wystarczył?

Gwiazdy na premierze filmu „Underdog”: Karolina Szostak, Edyta Herbuś, Roma Gąsiorowska, Popek

Popek wreszcie pokazał twarz syna! Borys to chyba najpiękniejsze dziecko w show-biznesie!

 


Popek ma nową fryzurę

Popek ma nową fryzurę

Marek Molak jako Popek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Marek Molak jako Popek - Twoja Twarz Brzmi Znajomo

Popek – Underdog, premiera filmu

Popek – Underdog, premiera filmu

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×