Popek po „Tańcu z gwiazdami” wprowadzi się do nowej willi! Niewiele polskich gwiazd stać na takie luksusy

Popek jak mieszka, dom?

Popek jak mieszka, dom?

Dom Popka. Jak mieszka raper z rodziną?

Popek jest faworytem w Tańcu z Gwiazdami, choć wielu jego obecność w popularnym show niezwykle dziwiła. Mówi się, że to właśnie on ma szansę na Kryształową Kulę, ale Beata Tadla depcze mu po piętach i nie ma żadnych wątpliwości, że finał show będzie niezwykle zaciętym pokazem umiejętności. Nie licząc jednak zawodowych zobowiązań, Popek przede wszystkim skupia się teraz na znalezieniu perfekcyjnego domu dla swojej rodziny. Na ten cel przeznaczył prawdziwą fortunę!

Jak donosi Super Express, raper chce uwić nowe gniazdko dla swojej ukochanej i córeczki.  Już za kilka miesięcy ich rodzina powiększy o kolejne maleństwo i Popek chce zapewnić im miejsce na ziemi, w którym będą czuli się jak w raju. Nie musi martwić się o wydatki, bo Taniec z Gwiazdami zapewnił mu małą fortunę! Nie musi nawet czekać by przekonać się, czy wygra 100 tysięcy złotych będące nagrodą dla zwycięzcy show. Za każdy odcinek dostaje 15 tysięcy złotych, a jego muzyczna kariera i walki w MMa sprawiają, że zarabia krocie.

Obecnie Popek i jego rodzina zamieszkują na warszawskim Wilanowie, i to właśnie tam raper rozpoczął poszukiwania wymarzonego domu. Ceny zaczynają się od, bagatela, miliona złotych, ale dla niego to niemal jak reszta ze szkolnego śniadania córki. Nic więc dziwnego, że wybiera i przebiera, choć nie zostało mu już wiele czasu.

Aż trudno sobie wyobrazić, że do niedawna Popek mieszkał w szemranej dzielnicy w dolnośląskim miasteczku. Kiedy miał 14 lat trafił do poprawczaka, a od dwóch lat jest zupełnie nowym człowiekiem i szuka swojego miejsca na świecie.

Myślicie, że uda mu się znaleźć upragnione, idealne gniazdko dla ukochanej rodziny?

25-letnia Cara Delevingne pokazała swój luksusowy apartament! Takich odjechanych cudów dawno nie widzieliśmy!

Kuba Wojewódzki mieszka w hollywoodzkim stylu! Takich luksusów mogą mu pozazdrościć najbogatsze polskie gwiazdy

Mamy polską Kylie Jenner! Ewelina Lisowska pokazała swoją garderobę pełną luksusowych cudów! Czego to ona nie ma!


Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, ćwierćfinał

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8, ćwierćfinał

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8

Popek i Janja Lesar – Taniec z gwiazdami 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×