Ring zmienił się w cyrk! Popek został zmiażdżony przez rywala! To koniec [WIDEO]

Popek przegrał walkę na KSW

Paweł Mikołajuw przez lata kojarzony był przede wszystkim z luźnym stylem życia, w którym dominowały przyjemności. To wszystko przekładało się na piosenki. Często nie brakowało w nich motywów ostro zakrapianych imprez czy narkotyków. Od prawie dwóch lat dzięki udziałowi w KSW Popek zmienił swoje życie. Czy teraz to koniec jego kariery?

Nie da się ukryć, że Popek przez wiele lat przebywał w Wielkiej Brytanii, gdzie ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości – miał na swoim koncie kilka przestępstw. To właśnie tam stworzył Gang Albanii. Jego charakterystyczna osobowość i niemniej wyrazisty wizerunek oraz twórczość sprawiły, że w ciągu kilku lat zdobył potężne grono fanów.

Po latach Popek powrócił więc do kraju. Początkowo zatracał się w stylu życia gwiazdy, by w pewnym momencie powiedzieć stop i zmienić życie. Muzyk postawił na rodzinę i sport, odstawiając używki na dalszy plan. Z pewnością przyczyniło się do tego KSW.

Popek w klatce rozegrał cztery walki. W debiucie przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, by później dokopać Robertowi Burneice i ponownie przegrać z Tomaszem Oświecimskim. Sobotni występ rapera w klatce miał być grą o wszystko. Popek zapowiedział bowiem, że jak przegra, na jakiś czas znika z KSW.

Erko Junem okazał się jednak silniejszy i po kilku minutach spotkania, powalił Pawła. Jak muzyk skomentował swoją porażkę? W jednym z wywiadów, którego udzielił po walce, przyznał, że ze sportu rezygnować nie zamierza, ale obecnie ma dużo innych obowiązków:

Na ten rok znikam z planszy KSW, bo kręcę trzy filmy (…) Polsat robi o mnie film dokumentalny i mam w sporo koncertów za granicą w USA itd. Muszę się zawinąć na chwileczkę – przyznał w rozmowie z MMARocks

A co na to władze KSW? Do przegranej Popka odniósł Martin Lewandowski, właściciel organizacji:

Mam nadzieję, że Popek będzie chciał jeszcze wrócić do oktagonu. Jego odejście byłoby dużą stratą dla KSW. Zobaczcie ilu jak wielka rzesza kibiców go dzisiaj dopingowała. Popek przegrał walkę, ale rywal, mówiąc kolokwialnie, wcale się po nim nie przejechał. Szkoda byłoby, gdyby miał zakończyć już przygodę w klatce. Ale nawet jak ma takie myśli, to jeszcze czeka go rozmowa z nami. I liczę, że zmieni zdanie -przyznał Lewandowski.

Nie wygląda więc na to, by fani rapera szybko zobaczyli go w klatce. Chociaż kto wie, wszystko może się zdarzyć.

Widzieliście tę walkę?

Tego jeszcze nie grali. Popek zabiera się za politykę! Jego hasło wyborcze przejdzie do historii!

Stare zdjęcie Popka trafiło do internetu! 20 lat temu wyglądał jak gwiazda Hollywood!

Popek pierwszy raz opowiedział o swoim synu. Dlaczego nie było go przy porodzie? [WIDEO]


Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Erko Jun pokonuje Popka - fot. Instagram ksw_mma

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×