Szukaj

Eurowizja 2017: Gwiazdy wspierają Kasię Moś przed występem w półfinale! Michał Szpak, Cleo, Włodek Pawlik…

Eurowizja 2017 gwiazdy wspierają Kasię Moś

Gwiazdy kibicują Kasi Moś na Eurowizji 2017

Dziś wieczorem telewidzowie dostaną potężną dawkę emocji! W Kijowie rozpocznie się europejskie święto muzyki rozrywkowej. Nasz kraj również będzie miał niebywałą okazję do tego, aby zaprezentować nowe oblicze polskiej muzyki na Eurowizji 2017. Tegoroczną reprezentantką, która dostała tę szansę jest Kasia Moś.

Zobacz: Eurowizja 2017: Jak głosować na Polskę? Na jaki numer wysłać sms? Z jakich krajów można?

Pierwszy półfinał jest uznawany przez fanów konkursu za koncert śmierci, gdyż każda z propozycji ma jednakowe szanse na awans. Z osiemnastu przedstawionych propozycji dziesięć zakwalifikuje się do ścisłego finału. Kasia Moś w ciągu ostatnich tygodni wraz z utworem Flashlight pojawiła się na wielu eurowizyjnych koncertach, aby pozyskać nowych fanów. Czy tym razem uda nam się trafić do serc wystarczającej rzeszy publiczności?

Festiwale Eurowizji mają specyficzne i według mnie kontrowersyjne reguły głosowania, często nieadekwatne do muzycznych kryteriów. Kasia ma duże szanse jeśli nie na wygranie Eurowizji, to na powalczenie o miejsce w ścisłej czołówce, gdyż wokalistka ma znakomity, pełen ekspresji głos, ciekawą – ukazującą jej walory wokalne piosenkę and last but not least – jest atrakcyjną, świetnie czującą scenę artystką – mówi Włodek Pawlik – pianista, kompozytor, a także laureat muzycznego Oskara

Inne polskie gwiazdy również bardzo kibicują Kasi. Za naszą reprezentantkę mocno trzyma kciuki była uczestniczka Festiwalu Cleo, która trzy lata temu na scenie w Kopenhadze wykonała utwór My Słowianie. Kasi Moś kibicuje również Martin Fitch reprezentant Polski z roku 2010, który w krótkich, żołnierskich słowach skwitował: Fight for Us, Kasia! Słowa otuchy i wsparcia przesłali również byli uczestnicy konkursu Eurowizji Monika Kuszyńska oraz Michał Szpak.

Dzisiaj cała Polska kibicuje Kasi!

Zobacz: Eurowizja 2017: Kasia Moś już wygrała! Polka została wyróżniona za… A to niespodzianka!

Kasia Moś Eurowizja 2017 występ

Kasia Moś Eurowizja 2017 występ


Czy Kasia Moś dobrze zaśpiewała na Eurowizji 2017?

Czy Kasia Moś dobrze zaśpiewała na Eurowizji 2017?

Eurowizja 2017 POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Eurowizja 2017 POLSKA: Kasia Moś - Flashlight

Kasia Moś w drugiej kreacji na Eurowizję 2017

Kasia Moś w drugiej kreacji na Eurowizję 2017

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×