Bajeczne wakacje polskich piłkarzy i WAG’s po EURO 2016: Lewandowskich w Grecji, Boruców na Ibizie, Szczęsnych dookoła świata

wakacje polskich piłkarzy po euro 2016

Polscy piłkarze na wakacjach po EURO 2016

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej 10 lipca przeszły do historii. Zwycięzcą EURO 2016 została drużyna Portugalii, z którą w ćwierćfinałowym meczu przegrał zespół Polski.

W związku z tym, że dla naszej reprezentacji rozgrywki zakończyły się już 30 czerwca, część z nich mogła sobie pozwolić na chwilę oddechu i odpoczynek.

Większość gwiazd polskiej kadry wybrała słońce, plażę i wodę. Postawili na urlop w gorącym klimacie, pod palmą, w luksusowych kurortach. Do Grecji wybrał się Arkadiusz Milik. Nie pojechał tam oczywiście sam, ale ze swoją ukochaną Jessicą Ziółek. Na greckie klimaty postawili także Anna Lewandowska i Robert Lewandowski – na Instagramie publikują zdjęcia z urokliwej wyspy Mykonos.

Dwie piłkarskie pary wybrały Ibizę. Są tam Sara Boruc i Artur Boruc (oraz ich córki), a także Kamil Grosicki z żoną Dominiką. Na luksusowy hotel w Dubaju zdecydowali się z kolei Grzegorz Krychowiak i Celia Jaunat. W dalekiej podróży dookoła świata są z kolei Wojtek Szczęsny i Marina Łuczenko: zaczęli od Japonii, a teraz są na Hawajach. Marina pokazała zdjęcia, na których pozuje na różowym flamingu w kostiumie kąpielowym Kiini za 1545 złotych.

Na swojskie klimaty – choć ostatecznie prezentujące się bardzo egzotycznie – postawili Bartek Kapustka i jego dziewczyna Klaudia Adamczyk. Na Instagramie pokazali, jak zażywają kąpieli w jacuzzi o zachodzie słońca w Gródku nad Jeziorem Rożnowskim.

Z kim zamienilibyście się na wakacje?

Zobacz także: Wszystko o EURO 2016: mecze, piłkarze, WAG’s

Bikini w stylu Mariny Łuczenko:

Góra od bikini, Kiini, 895 pln

Góra od bikini, Kiini, 895 pln – kupisz tutaj

Dół od bikini, Kiini, 650 pln

Dół od bikini, Kiini, 650 pln – kupisz tutaj


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×