Szok! 47-letni polski wokalista zatrzymany pod zarzutem pedofilii i posiadania narkotyków!

Wacław W. muzyk pedofil i narkoman

Wacław W. muzyk pedofil i narkoman

Jego ofiarą padła 13-latka

Wacław W. polski muzyk zatrzymany za pedofilię

Nowy rok przynosi nam pierwsze skandale. Jak informuje Fakt, polski muzyk został zatrzymany za pedofilię. Wacław W. chciał uprawiać seks z 13-latką. Jakby tego było mało, znaleziono przy nim także narkotyki, miał przy sobie 1-2 gramy amfetaminy.

Do zdarzenia doszło na warszawskim Śródmieściu. Wokalista Wacław W. został zatrzymany przez policję. Mężczyzna został aresztowany 1 stycznia 2017 w restauracji na rogu ulic Kruczej i Pięknej. To właśnie tam polski muzyk-pedofil miał spotkać się ze swoją ofiarą, którą wcześniej poznał przez internet.

Po informacji od osoby prywatnej, 1 stycznia około 18.30 zatrzymaliśmy mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków – poinformował Piotr Świstak z zespołu prasowego policji w Śródmieściu

Aktualnie policja przeszukuje mieszkanie artysty. Czy znajdzie w nim materiały pedofilskie i inne narkotyki? Sprawa pedofila-muzyka na pewno jeszcze wróci na tapetę.

Zobacz: Dorotę Szelągowską wychowywał pedofil! Po latach ujawniła traumatyczną historię ze swojego życia: „Działy się różne rzeczy”

Kim jest Wacław W. wokalista-pedofil?

Wokalistą zatrzymanym za pedofilię jest Wacław W., lider zespołu The Ślub. Ma 47 lat. Co ciekawe, w 2009 roku nagrał piosenkę pod tytułem Pedofil.

Zobacz: Policja o Michaelu Jacksonie: „To uzależniony od narkotyków seksualny przestępca”. Rzeczy znalezione w posiadłości gwiazdora potwierdzają wersję śledczych
Zobacz: Wyciekły szokujące zdjęcia z domu Michaela Jacksona! To dowody na to, że był pedofilem?
Jak nazywa się Wacław W. polski wokalista pedofil?

Jak nazywa się Wacław W. polski wokalista pedofil?

Wacław Węgrzyn z The Ślub zatrzymany za pedofilię i narkotyki

Wacław Węgrzyn z The Ślub zatrzymany za pedofilię i narkotyki

Źródło: Agencja X-news, x-news.pl


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×