Szukaj

Polski David Beckham, czyli Jurek Grzechnik z The Voice of Poland o pracy z Edytą Górniak

Edyta Górniak, Jerzy Grzechnik, The Voice of Poland

Przystojniak o zachwycającym głosie, seksowny, polski David Beckham czyli Jerzy Grzechnik, uczestnik programu The Voice of Poland, w minioną sobotę 18 października wygrał bitwę na głosy. Niewiele fanek wie, że to nagradzany i doświadczony artysta, który gra główną rolę w musicalu Metro. Jego urokowi nie mogła oprzeć się Edyta Górniak – Jurek trafił oczywiście do jej drużyny!

Zobacz także: Edyta Górniak kokietuje uczestnika “The Voice of Poland” i żartuje z bycia singielką.

W programie Pytanie na Śniadanie opowiedział o tym jak wyglądała rywalizacja na scenie i czego może się nauczyć od diwy. Czy w bitwie na głosy z Sarsą Markiewicz gdy wspólnie śpiewali Beneath Your Beatiful była rywalizacja? Okazuje się, że nie!

Takie było założenie, bardzo, bardzo, bardzo zależało nam na tym, żeby przede wszystkim skupić się na tej piosence, żeby absolutnie nie starać się za wszelką cenę wywindować naszych osobistych interesów. Samo założenie walki muzycznej jest moim zdaniem jest dla wokalisty, dla artysty niszczące. I emocjonalnie, w sytuacji kiedy rzeczywiście jest piękna piosenka, nad którą mamy pracować, z jakiej racji mielibyśmy ją niszczyć jakimiś osobistymi chęciami, żeby pokazać swój głos na siłę? Nie ma to sensu – wyraził opinię muzyk.

A jak zareagował na tytuł dżentelmena muzycznego tej edycji The Voice of Poland, przyznany mu przez jurora programu Marka Piekarczyka?

Jest mi bardzo, bardzo miło. Zresztą, ja niczego nie planowałem. Wszystko wyszło dość naturalnie. Ja bardzo lubię Sarsę i cieszę się, że miałem okazję z nią śpiewać, bo uważam, że jest niesamowicie wartościową artystką i to, że mamy bardzo podobną wrażliwość muzyczną pomogło nam w pracy nad tą piosenką – powiedział.

Dziennikarka TVP 2 zadała artyście też trudne pytanie – co daje mu współpraca z Edytą Górniak? Okazuje się, że oboje mają podobną wrażliwość i podobnie odbierają i czują muzykę.

Jestem zawsze gotowy do tego, żeby nauczyć się coś nowego. A Edyta jest tak wybitną postacią show-biznesu, a przede wszystkim artystką i ikoną muzyki. I móc być pod jej skrzydłami w tym programie jest niesamowitym wyróżnieniem. Daje mi rady, które bardzo do mnie trafiają. Nie przypuszczałem, że aż tak podobnie podchodzimy do muzyki – zdradził wokalista w Pytaniu na Śniadanie.

Nie widzieliście bitwy i nie słyszeliście Beneath Your Beatiful w wykonaniu Jerzego Grzechnika i Sarsy Markiewicz? Nic nie szkodzi, wideo z piosenką możecie obejrzeć poniżej!

 


×