NewsyEmocjonujące starcie piłkarskiej reprezentacji Polski z Finlandią. Poznaliśmy wynik meczu

Emocjonujące starcie piłkarskiej reprezentacji Polski z Finlandią. Poznaliśmy wynik meczu

Polska wygrała z Finlandią 5:0
Rafał Kowalski
26.03.2016 19:22

Trener reprezentacji Polski i wszyscy piłkarze mają powody do radości. Jakiś czas temu nasza drużyna awansowała do Mistrzostw Europy, które już w czerwcu odbędą się we Francji.

Dziś we Wrocławiu odbyło się 32. towarzyskie spotkanie reprezentacji Polski z Finlandią. Przed meczem, trener naszej kadry, Adam Nawałka, powiedział:

Można powiedzieć, że Finowie trochę stylem przypominają Irlandię Północną. Bardzo ciekawa drużyna i dla nas i dla kibiców. Prezentująca solidny futbol. Grająca szybkim atakiem. Odpowiada nam bardzo ten przeciwnik i cieszymy się, że przyjęli nasze zaproszenie i zagrają z nami

Spotkanie od pierwszej minuty przebiegało po naszej myśli. Ostateczny wynik to 5:0. Polscy piłkarze strzelili bramki w 18. minucie (Kamil Grosicki), 20. (Paweł Wszołek), 32. (Filip Starzyński) i 66. (znów Paweł Wszołek), 85. (znów Kamil Grosicki).

Nasza reprezentacja przed Mistrzostwami Europy staje się coraz silniejsza. Czekamy na to, co piłkarze pokażą w czerwcu. Tymczasem gratulujemy dzisiejszego wysokiego wyniku!