NewsyRobert Lewandowski bohaterem! Strzelil 3 gole w meczu z Danią! [wideo]

Robert Lewandowski bohaterem! Strzelil 3 gole w meczu z Danią! [wideo]

Robert Lewandowski mecz Polska-Dania
Ian Rooth
08.10.2016 23:13, aktualizacja: 09.10.2016 11:34

Reprezentacja Polski pokonała dzisiaj na PGE Stadionie Narodowym Danię 3:2. Pierwszego gola już w 20 minucie meczu zapewnił nam kapitan drużyny Robert Lewandowski, a kibice nagrodzili go głośnym skandowaniem na jego cześć. Potem było już tylko lepiej. Gdy nadeszła 35 minuta doczekaliśmy się drugiej bramki z rzutu karnego, strzał oddał również Lewy.

Już 3 minuty po przerwie, gdy tylko nasi weszli na boisko padł ostatni, trzeci już gol Roberta, tym samym zapewniając drużynie biało-czerwonych pewne prowadzenie w rozgrywce. Polska oszalała, a fani są zachwyceni i pod zdjęciem piłkarza nie przestają gratulować mu dzisiejszych brawurowych akcji:

Sukces!!!!!!!!?????Mój mistrz ??????Brawo wygrana 3-2 ???Dziękujemy....mamy tu?⚽⚽⚽

Końcówka meczu była nerwowa, ponieważ reprezentanci Danii oddali dwa celne strzały do naszej bramki, nie zbiło to jednak z tropu naszych zawodników, którzy do końca zażarcie walczyli o zwycięstwo. Naszym zdaniem chłopaki zasługują by solidnie odpocząć, w końcu wygrana kosztowała ich wiele wysiłku, a nas przed telewizorami masę nerwów.

W trakcie spotkania doszło do samobójczej brami Kamila Glika, która podbiła wynik rywali do "2".