Polska na Eurowizji 2015: Szanse Moniki Kuszyńskiej oceniła… Ewelina Flinta: „Muszę napisać, bo nie wytrzymam”

Szanse Polski na Eurowizji 2015. Ewelina Flinta oceniła Monikę Kuszyńską

Szanse Polski na Eurowizji 2015. Ewelina Flinta oceniła Monikę Kuszyńską

Monika Kuszyńska już dzisiaj wystąpi na Eurowizji 2015. Jej piosenka In The Name Of Love według różnych rankingów oscyluje wokół awansu do wielkiego finału. Wczoraj polska reprezentantka na Eurowizji wystąpiła na próbie generalnej, którą ocenili jurorzy. To ważne punkty dla Polski, bowiem wpłyną one w 50% na wynik.

Zobacz: Tak Monika Kuszyńska zaśpiewała na próbie generalnej. Dostała pierwsze punkty

Ewelina Flinta wspiera Monikę Kuszyńską na Eurowizji 2015

Wsparcie dla Moniki Kuszyńskiej na Eurowizji 2015 wyraziło wiele gwiazd włączając się w akcję #vote4Monika. Teraz sporo ciepłych słów dla byłej wokalistki Varius Manx wyraziła Ewelina Flinta. Gwiazda rzadko komentuje show-biznes, ale dla Moniki i Eurowizji 2015 zrobiła wyjątek.

Ewelina Flinta zachęca do głosowania na Polskę. Skrytykowała też artystów, którzy… krytykują samą Eurowizję.

Zastanawiałam się czy i jak to napisać, ale muszę, bo nie wytrzymam. Dziś Monika Kuszyńska zaczyna swój udział w konkursie Eurowizji. Przez media przewijała się jakaś beznadziejna fala głupoty, niestety czasem również ze strony artystów…. że nie powinna, bo to i owo… Że co? :))) Nie powinna? :))) Bez jaj!!!! Maruderom, malkontentom i krytykantom mówimy NIE!!! :)))
Całym serduchem wspieram Monikę i mam nadzieję, że wygra choć zdecydowanie już wygrała. Artystka nagrała piękną piosenkę i z pewnością nie prosi nikogo o współczucie, ale szczere wsparcie. Włączmy, więc w głowach przycisk z napisem PODZIW, bo zasługuje na to jak mało kto. Niewątpliwie jest fajterką :))))

Oby słowa Eweliny Flinty miały poparcie w głosach widzów z Europy i Australii. Przypominamy, że z Polski nie możecie wysyłać smsów na Monikę Kuszyńską.

Zobacz: Kto wygra Eurowizję? Szwecja i Włochy faworytami

Polska piosenka na Eurowizję 2015:

Sukienkę Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015 zaprojektowała jej siostra stylistka Marta Kuszyńska

Sukienkę Moniki Kuszyńskiej na Eurowizję 2015 zaprojektowała jej siostra stylistka Marta Kuszyńska


Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×