Szukaj

Michał Szpak wywołuje sporo emocji na Eurowizji 2016. Nie uwierzycie, który jest u bukmacherów

Michał Szpak trenuje przed Eurowizją 2016

Michał Szpak trenuje przed Eurowizją 2016

Polska na Eurowizji 2016: Notowania bukmacherów

Dawno polska piosenka na Eurowizję nie wywoływała tylu emocji, co w tym roku. Wszystko za sprawą wygranej Michała Szpaka, którego Color Of Your Life według widzów było lepsze od utworów Edyty Górniak i Margaret. Obie wokalistki były wysoko notowane w rankingach bukmacherskich. Eksperci dawali Polsce pierwsze miejsce. Po zwycięstwie Szpaka wszystko uległo zmianie.

Już w niedzielę po preselekcjach Polska na Eurowizji 2016 została oceniona na miejscu 11 (zobacz). Przedwczoraj Michał Szpak zanotował kolejny spadek lądując na 19. pozycji. Dzisiaj przecieramy oczy z niedowierzania, ponieważ Color Of Your Life zajmuje wysokie 5. miejsce! Najwyraźniej wizjonerzy Eurowizji znów widzą w nas potencjalnego kandydata do zwycięstwa.

Wyżej od piosenki Michała Szpaka oceniane są tylko propozycje ze Rosji (Sergey Lazarev – You Are The Only One), Australii (Dami Im – utwór poznamy 11 marca) i Łotwy (Justs – Heartbeat). Pierwsze miejsce zajmuje Szwecja. Warto jednak wziąć pod uwagę fakt, że w skandynawskim kraju wciąż trwają preselekcje (są bardziej rozbudowane niż w Polsce), które zakończą się 15 marca. Wtedy ranking może znów ulec zmianie. Miejmy nadzieję, że jeśli tak się stanie to skorzysta na tym Polska.

Czy Eurowizja 2016 będzie należała do Michała Szpaka?

Zobacz: Wpadka z Michałem Szpakiem! „Nie jadę na żadną Eurowizję”

Polska na Eurowizji 2016 - notowania bukmacherów

Polska na Eurowizji 2016 – notowania bukmacherów

Michał Szpak na preselekcjach do Eurowizji 2016

Michał Szpak na 5. miejscu w rankingu bukmacherów


Polecane dla Ciebie

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×