Do zdjęć pozowała z córeczką Victorią. Obie ubrane w identyczny sposób, uśmiechnięte, gotowe do kibicowania. Marta wykorzystała okazję i podziękowała wielbicielom piłki nożnej za wsparcie:
Fani, co było do przewidzenia, przyklasnęli jej wpisowi. Zachwycali się również uroczą córeczką pary:
- Jakie piękne kibicki !!! To prawda prawdziwi kibice są zawsze a nie tylko na chwile kiedy cała drużyna triumfuje
- Dumni po wygranej,wierni po porażce
- Najwierniejsze kibicki!
- niesamowite jest to ze pomimo tego hejtu nie załamujesz się i nie poddajesz. Brawo!
- Ale pięknie wyglądacie dziewczyny! PRAWDZIWI kibice będą zawsze! Na dobre i na złe! Nigdy porażka, zawsze lekcja
- Cudowna żona, wspaniała mamusia, wsparcie i miłość najważniejszy filar rodziny
A wy? Będziecie dzisiaj kibicować Biało-Czerwonym?