NewsyMecz Polska-Irlandia: gwiazdy kibicują naszej drużynie! Marina, Monika Olejnik, Anna Lewandowska i inni [Zdjęcia]

Mecz Polska-Irlandia: gwiazdy kibicują naszej drużynie! Marina, Monika Olejnik, Anna Lewandowska i inni [Zdjęcia]

Natalia Brzostowska
12.10.2015 02:03, aktualizacja: 12.10.2015 09:56

W niedzielę, 11 października, odbył się mecz pomiędzy Polską a Irlandią w eliminacjach do Mistrzostw Europy 2016. Aby Polska mogła wejść do finałowych rozgrywek musiałą zremisować niżej niż 2:2 lub po prostu wygrać mecz. Dzięki brawurowej grze Roberta Lewandowskiego w poprzednim meczu, ze Szkocją, oraz jego 2 bramce w ostatniej minucie meczu, polska drużyna przybliżyła się do finału. Pojawiło się również stwierdzenie, że to dzięki niesfornemu nastolatkowi, który wtargnął na murawę, aby zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Lewandowskim. Dzięki temu, że zakłócił przebieg meczu, doliczoną zbawienną minutę do meczu, która zadecydowała o końcowym wyniku.

W starciu z Irlandią wygraliśmy 2:1, jednocześnie awansując do finału Mistrzostw Europy 2016 we Francji. To było kilkadziesiąt minut niesamowitych emocji. Zobaczcie w naszej galerii, które gwiazdy kibicowały Polskiej drużynie!