Szukaj

Polska gwiazda pokazała blizny po oparzeniu wrzątkiem. Swoim ciałem uchroniła córkę przed tragedią!

Takie rzeczy dzieją się w domach! Gwiazda apeluje i pokazuje mocne zdjęcia. UWAGA! Tylko dla czytelników o mocnych nerwach.
Anna Skura

Anna Skura

Anna Skura to blogerka, podróżniczka, była uczestniczka Azji Express i przede wszystkim mama Melody. Jej córeczka właśnie skończyła roczek. Jest więc ruchliwym, małym rozrabiaką, którego trzeba pilnować na każdym kroku. Raz tragedia była naprawdę blisko…

Zobacz: Anna Skura pokazała swoje nieudealne ciało po porodzie: „Boże jaką ja mam tremę!”. Już za samą odwagę należą się jej brawa!

Blogerka relacjonuje na swoim Instagramie to, co wydarzyło się niecałe dwa miesiące temu. Dopiero teraz postanowiła pokazać drastyczne zdjęcia, by przestrzec internautów!

23 czerwca w niedzielny poranek trzymając malutką Melody na kolanach jadłam śniadanie.Tego dnia mój mąż zrobił mi herbatę, wyjątkowo w większym kubku. Ale nie wypiłam jej nigdy. Małe rączki Melody siedzącej na moich kolanach strąciły całą zawartość wprost na moje nogi.Ból był ogromny,ale wtedy jeszcze tego nie czułam. Moje serce zamarło,bo wiedziałam,że oparzeniu mogła ulec Melodyjka – czytamy na jej profilu.

Zobacz: Gwiazda hitu TVN-U dopiero po kilku miesiącach wyjawiła dramatyczne fakty swojego porodu! Nikt nie wiedział, że przeszła przez prawdziwe piekło!

Jedna chwila, mogła na zawsze zmienić życie nasze i naszego dziecka.mieliśmy„szczęście”,płyn wylał się tylko na mnie.Dziś po 2 miesiącach już o tym nie pamiętam,choć odsuwanie gorących rzeczy będzie już zawsze moim nawykiem.Was tez proszę o większą uwagę.Przez te tygodnie,gdy moje nogi się goiły usłyszałam od Was setki historii,często ze smutnym zakończeniem (pisownia oryginalna) – dodaje Anna Skura.

To przerażająca historia, o której warto pamiętać. Smaczna herbata mogła okazać się zabójczą bronią. Gdyby wrzątek dotknął ciałka maleńkiej Melody, mogłoby to zniszczyć całe jej życie! Anna Skura apeluje nie bez przyczyny. Każdego roku w Polsce oparzeniom ulega od 200 do 300 tyś. osób.75% to dzieci do 3 r. życia, a 90% wypadków dzieje się domu. Oczy trzeba mieć dookoła głowy, a gorące napoje przy dziecku należy odstawiać najdalej, jak to możliwe.

Zobacz: Piękna Edyta Pazura rok po porodzie chwali się gołym wyrzeźbionym brzuchem! Celebrytka motywuje Polki do działania prawie jak Anna Lewandowska!


Anna Skura poparzenia

Anna Skura poparzenia

Anna Skura poparzenia

Anna Skura poparzenia

Anna Skura - córka Melody

Anna Skura - córka Melody na Bali

Anna Skura i Melody Iman - 1 urodziny Melody Iman

Anna Skura i Melody Iman - 1 urodziny Melody Iman

Anna Skura pokazała brzuch po porodzie

Anna Skura pokazała brzuch po porodzie

Anna Skura - córka Melody

Anna Skura - córka Melody na Bali

Anna Skura

Anna Skura

×