NewsyGrzegorz Krychowiak pokazał filmik z szatni po meczu! Tak polscy piłkarze świętowali zwycięstwo z Rumunią [WIDEO]

Grzegorz Krychowiak pokazał filmik z szatni po meczu! Tak polscy piłkarze świętowali zwycięstwo z Rumunią [WIDEO]

Polska wygrała z Rumunią
Karolina Badziak
11.11.2016 23:46

Za nami ważny mecz. Polska zagrała dziś z Rumunią. Nasza drużyna dała z siebie wszystko i pokonała przeciwników 3:0. To było prawdziwe widowisko!

Grzegorz Krychowiak pokazał na Instagramie, jak piłkarze świętowali zwycięstwo z szatni. Co za radość! Nie ma się, co dziwić. Chłopaki naprawdę świetnie grali. Nie było łatwo. W drugiej połowie nieoczekiwanie raca rzucona przez kibica Rumunii trafiła tuż obok naszego czołowego zawodnika, Roberta Lewandowskiego. Mimo to nie poddał się i po kilku minutach opanował szok i nie zszedł z boiska. Całe szczęście, bo niedługo po tym strzelił aż dwie bramki i dzięki temu całe spotkanie zakończyło się z satysfakcjonującym dla naszej drużyny i kibiców wynikiem.

Polska zagrała w składzie: Łukasz Fabiański, Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk, Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty, Kuba Błaszczykowski, Pikotr Zieliński, Kamil Grosicki oraz Robert Lewandowski.