Polsat zmienił logo. Wygląda identycznie jak znak sieci telefonii komórkowej

Polsat zmienił logo

Polsat zmienił logo

Polsat zmienił logo, o czym poinformowano na Instagramie. Zaprezentowano nowy symbol, który wygląda identycznie jak znak znanej sieci telefonii komórkowej.

Telewizja Polsat jest pierwszą stacją komercyjną w Polsce, która przełamała ogólnopolski monopol telewizji publicznej. W 1992 roku uruchomiła kanał ogólny. Rok później otrzymała koncesję od Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, dzięki której uzyskała zgodę na emisję naziemną w Polsce. W 2010 roku Cyfrowy Polsat kupił 100% akcji telewizji.

Polsat zmienił logo. Jak wygląda?

Polsat nieustannie się rozwija. Zygmunt Solorz założyciel telewizji, a także prezes Rady Nadzorczej Polsatu, podkreśla, że produkty oferowane przez spółkę docierają do mnóstwa zadowolonych klientów. Mogą oni korzystać z usług w dowolnie wybranym przez siebie miejscu, czasie i na dowolnym urządzeniu:

Zaczynaliśmy od jednego satelitarnego kanału telewizyjnego, który nazwaliśmy PolSat. Byliśmy pierwszym komercyjnym kanałem telewizyjnym. Trochę później Plus udostępnił możliwość komórkowych rozmów telefonicznych. I tak zapoczątkowała się wolność w korzystaniu z usług telekomunikacyjnych. Obecnie, prawie 30 lat później oferujemy milionom naszych widzów i klientów pakiet wielu usług pod markami Plus i Polsat. Umożliwiamy ludziom komunikowanie się z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, pracę, naukę, surfowanie w internecie bez ograniczeń, gdzie mogą cieszyć się np. rozrywką, sportem czy informacją, mogą również rozwijać swoje biznesy.

W czwartek zaprezentowano nowe logo stacji, które jest niemal identyczne jak znak pewnej telefonii komórkowej. Nie jest to przypadek. Wspomniana sieć, podobnie jak telewizja, należy do Grupy Polsat Plus. Jak podkreślono na Instagramie, nowe symbole, które pojawią się wkróce, zachowały swój indywidualny charakter i przekaz:

Doceniamy przeszłość. Ale teraz rozpoczynamy zmiany, by przyszłość była jeszcze lepsza. Niedługo zmienimy nasze logotypy, ale już dziś chcemy podzielić się z wami częścią naszej nowej identyfikacji Grupy Polsat Plus. Zielony kolor Plusa to m.in. innowacja i rozwój oraz troska o środowisko i lepsze życie. Żółty kolor Polsatu to energia, radość i optymizm płynące ze słońca – nierozerwalnie związanego z Polsatem. Dzięki temu marki będą w sposób prosty i wyrazisty kojarzyć się z Grupą, jednocześnie zachowując swój indywidualny charakter i przekaz.

Zmiana przypadła do gustu internautom, którzy zostawiają mnóstwo serduszek. Są one dowodem tego, że modyfikacje podobają się odbiorcom.


Polsat zmienił logo

Polsat zmienił logo

Polsat zmienił logo

Polsat zmienił logo

Plus - stare logo

Plus - stare logo

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×