Szukaj

Polsat zmienia wiosenną ramówkę przez koronawirusa. Stacja rezygnuje z emisji kolejnych hitów

Polsat – wiosenna ramówka 2020

Polsat – wiosenna ramówka 2020

Rząd poinformował dzisiaj o kolejnych obostrzeniach wobec obywateli. Sytuacja w związku z pandemią jest bardzo dynamiczna. Stacja Polsat podjęła decyzję o kolejnych zmianach w ramówce.

Koronawirus niczym najgorszy koszmar rozprzestrzenia się w ekspresowym tempie. Wobec istniejącego zagrożenia, wszystkie stacje telewizyjne zaczęły zawieszać nadawanie programów na żywo. Niestety szerząca się pandemia stała się faktem, z którym ciężko jest się pogodzić, szczególnie gwiazdom.

Polsat zmienia wiosenną ramówkę przez koronawirusa

Pierwszym programem, jaki stacja zdecydowała się zawiesić, był uwielbiany przez widzów Taniec z gwiazdami. Już drugi odcinek show odbył się bez udziału publiczności, a jeden z uczestników (Marcin Bosak) zatańczył w ochronnej maseczce. Uczestnicy, mimo uronionych łez, wykazali się ogromnym zrozumieniem dla całej sytuacji. Jeśli sytuacja z koronawirusem zostanie opanowana, wszystkie pary ponownie staną w szranki już we wrześniu.

Po tej wiadomości przyszła pora na kolejne drastyczne decyzje stacji. Wstrzymano bowiem pracę na planie kolejnych programów: Twoja Twarz Brzmi Znajomo i The Four. Na tę chwilę wszystkie edycje zostały przeniesione do kolejnej ramówki.

Pierwsza Miłość - wiosenna ramówka 2013

Pierwsza Miłość – wiosenna ramówka 2013 foto: Daniel Wysocki/ONS

Polsat: seriale znikają z ramówki

Polsat zrezygnował z kręcenia nowych odcinków swoich flagowych seriali. Jednym z nich jest emitowany od 2004 roku – Pierwsza Miłość. Całą sytuację potwierdził Prezes Grupy ATM, Andrzej Muszyński:

Ze względów na epidemię wstrzymane zostały zdjęcia na planach. Oznacza to w praktyce, że większość zamówień telewizyjnych do ramówki wiosennej nie zostanie zrealizowana w całości. Dotyczy to zwłaszcza seriali emitowanych w trybie codziennym. Ostatni z premierowych odcinków „Pierwszej miłości” zostanie pokazany w czwartek, 16 kwietnia 2020 roku.  W kolejnych dniach o godz. 18 zobaczymy powtórki serialu paradokumentalnego „Sekrety rodziny”.

Ogłoszone zmiany obejmą również jedną z produkcji paradokumentalnych – Na ratunek: 112. Oprócz wstrzymania emisji premierowych odcinków, ATM Grupa podjęła decyzję o zawieszeniu prac na planach: Świata według Kiepskich, Policjantek i policjantów, Sprawiedliwych i Gabinetu nr 5.

W zamian Polsat w wiosennej ramówce pokaże więcej filmów i archiwalnych odcinków popularnych widowisk muzycznych.


Pierwsza miłość, Dominika, Marysia (Aneta Zając)

Pierwsza miłość, Dominika, Marysia (Aneta Zając)

Ślub Jowity i Radka w Pierwszej miłości

Ślub Jowity i Radka w Pierwszej miłości

Pierwsza miłość - Melka (Ewa Jakubowicz) zakocha się w Łukaszu (Jan Wieczorkowski)

Pierwsza miłość - Melka (Ewa Jakubowicz) zakocha się w Łukaszu (Jan Wieczorkowski)

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×