Szukaj

HIT! Polsat pozazdrościł konkurencji i szykuje „Azja Express” z emerytami! Kto w nim wystąpi?

Polsat szykuje nowe sshow - Lepiej późno niż wcale

„Lepiej późno niż wcale”. Nowy program Polsatu

Polsat pozazdrościł konkurencji i szykuje nowe show. Niesamowity sukces hitowego Azja Express sprawił, że na rynku podróżniczych programów coś się zmieniło. Poza dziennikarskimi wyprawami, zaczęły się też liczyć gwiazdorskie popisy i przygody przeżywane pod chmurką na drugim końcu świata. Widzowie zakochali się w formacie TVN-u, pokochali również Agent – Gwiazdy, który bije rekordy popularności. Polsat nie chciał zostać w tyle i zabrał się za własną podróżniczą perełkę z gwiazdami. Postawił na… emerytów.

Lepiej późno niż wcale, czyli słynne Better later than ever to format stworzony przez NBC, a jego formuła jest zasadniczo dość prosta. Produkcja wybiera czterech dojrzałych mężczyzn – w polskiej wersji będą to Karol StrasburgerPiotr PolkWładysław KozakiewiczKrzysztof Hanke.  Czterej dojrzali, pełni humoru i wigoru, ciekawi świata mężczyźni, którzy nigdy nie brali udziału w żadnym reality show, pojadą do najbardziej egzotycznych zakątków kuli ziemskiej. Cztery wybitne osobowości i cztery różne charaktery – razem tworzą niepowtarzalny kwartet, wprost stworzony do wspólnej wyprawy w nieznane. Towarzyszyć im będzie znany z kanału Abstrachuje Rafał Masny.

Męski skład spotykał się na lotnisku i dopiero tam odkryli, dokąd poniesie ich los. Czeka ich zderzenie z odmienną kulturą i mnóstwo absolutnie nieprzewidywalnych i ekscytujących przygód. Przemierzą niemal trzydzieści tysięcy kilometrów, przekonani, że wiedzą o świecie już wszystko… odkryją go na nowo. Będzie zabawnie, zaskakująco, a czasem nawet… przerażająco. Ten program udowodni, że na męską przyjaźń i prawdziwą przygodę nigdy nie jest za późno.

Kto lepiej odnajdzie się w egzotycznej rzeczywistości – millenials, znawca nowoczesnych technologii i internetu czy racjonalni, dojrzali dżentelmeni? Kto ma największy dystans do siebie i ciekawość świata? Odpowiedź już we wrześniu w Polsacie!

Myślicie, że nowy program Polsatu pobije popularnością Amerykę Express, która zadebiutuje już w jesiennej ramówce?

Piękna i ceniona dziennikarka odchodzi z „Polsatu”! Niespodziewanie pożegnała się z widzami! Przenosi się do konkurencji!

Awaria w powietrzu z gwiazdami Polsatu na pokładzie! Do internetu trafiły upiorne nagrania!

Honorata Skarbek gwiazdą „Twoja Twarz Brzmi Znajomo 10”! Kto jeszcze wystąpi w show Polsatu?


Polsat szykuje nowe show - Lepiej późno niż wcale

Polsat szykuje nowe show - Lepiej późno niż wcale

Lepiej późno niż wcale - Polsat szykuje nowe show

Lepiej późno niż wcale - Polsat szykuje nowe show

Lepiej późno niż wcale - Polsat szykuje nowe show

Lepiej późno niż wcale - Polsat szykuje nowe show

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×