Polsat startuje z nowym show. Nie będzie prowadzącego, za to w jury same gwiazdy

Family Food Fight

Family Food Fight

Już w jesiennej ramówce w stacji Polsat pojawi się nowe show. Jest szansa na to, że przyciągnie przed telewizory tłumy widzów. W jury zasiądą największe gwiazdy.

Telewizja Polsat od lat wie jak przyciągnąć widzów przed telewizory. Na antenie możemy oglądać seriale, które zyskały już miano kultowych. Nie ma chyba osoby, która nie zna Świata Według Kiepskich, Pierwszej Miłości, czy Przyjaciółek. To właśnie te formaty od lat gromadzą przed ekranami wierną publiczność, która pomimo upływu czasu nie ma dosyć swoich ulubionych postaci i ich ciekawych perypetii.

W ofercie stacji nie brakuje także programów rozrywkowych. Kilka dni temu odbył się finał 14. już edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym zwyciężył Lesław Żurek. To właśnie tam pojawiają się najbardziej znane gwiazdy, które muszą wykazać się umiejętnościami wokalnymi. Mają niezwykle trudne zadanie, ponieważ nie tylko muszą zaśpiewać, ale również wyglądać, jak wykonawca piosenki, którą odtwarzają w danym odcinku. Kolejnym wielkim hitem stacji jest również Taniec z Gwiazdami, który przyciąga przed odbiorniki rekordową publiczność, a sympatycy tego show z zapartym tchem oglądają popisy swoich ulubieńców na parkiecie.

Polsat szykuje nowe kulinarne show

Stacja Polsat cały czas stara się urozmaicać ofertę, którą kieruje do swoich odbiorców. W każdym sezonie stawia nie tylko na dobrze znane programy i seriale, ale zaskakuje też nowościami. W jesiennej ramówce będzie miała dla widzów kolejną niespodziankę. Na antenie pojawi się nowe kulinarne show. W jury zasiądą: Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski i Adam Borowicz.

Już jesienią na antenie Polsatu zadebiutuje nowy kulinarny program „Family Food Fight. Pojedynek na smaki„. Stacja właśnie ogłosiła skład jury. Sędzią m.in. będzie Ewa Wachowicz. Formuła programu polega na tym, że rodziny rywalizują ze sobą w przygotowywaniu potraw. Zwycięska drużyna otrzyma nagrodę finansową. Oprócz Wachowicz w jury show zasiądą również Piotr Gąsowski i kulinarny twórca internetowy Adam Borowicz. Program nie będzie miał prowadzącego – czytamy w Fakcie.

Zdjęcia do show już ruszyły, o czym stacja poinformowała na Instagramie, zamieszczając zdjęcie całej obsady.

Stacja postawiła na swoje największe gwiazdy, czyli Wachowicz, która od wielu lat ma własny program – Ewa gotuje, oraz Piotra Gąsowskiego, który jest prowadzącym Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Ciekawostką jest fakt, że show nie będzie miało prowadzącego.

Będzie oglądać nowy program kulinarny?


Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski, Piotr Borowicz - Family Food Fight

Ewa Wachowicz, Piotr Gąsowski, Piotr Borowicz - Family Food Fight

Nowy dom Ewy Wachowicz

Nowy dom Ewy Wachowicz

Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Ewa Wachowicz – wybory Miss Polski 2020

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×