Szukaj

Polsat przygotował ofertę na wakacje. Wiemy na co postawili

Nina Terentiew o planach Polsatu

Bozena Jarnot - honorowy konsul RP na Hawajach - napisala ksiazke // InFormal Kitchen // Warszawa 2015

Wakacyjna ramówka Polsatu

Telewizja Polsat zaprezentowała swoje plany na okres wakacyjny. Z całą pewnością fani wielkich muzycznych imprez nie będą mieli powodów do smutku! Szefowie kanału postanowili, że polsatowskie słoneczko mocno zagrzeje ofertę programową w polskiej telewizji. Na co postawili włodarze stacji?

Przede wszystkim ogromne wydarzenia muzyczne. Start muzycznego sezonu już w piątek 24 czerwca. Właśnie wtedy w katowickim Spodku zorganizowany zostanie jubileusz 20-lecia zespołu Ich Troje!

Z kolei na lipiec planujemy dwa koncerty w ramach letniej trasy organizowanej wspólnie z Radiem ZET – mówi Wirtualnemedia.pl Nina Terentiew, dyrektor programowa Polsatu

9 lipca w Toruniu na scenie pojawią się Bajm, Urszula, Sound’n’Grace, Szymon Chodyniecki, Sarsa i Margaret. A 24 lipca w Uniejowie zagrają Feel, Blue Cafe, Natalia Szroeder, Kombii oraz Varius Manx.

Na 12 i 13 sierpnia br. (piątek i sobota) zaplanowaliśmy festiwal „Disco pod gwiazdami”, który odbędzie się w Stężycy. Tym razem zaprosiło nas urocze miasteczko na Kaszubach, nad jeziorem z pięknym amfiteatrem. Koncert odbędzie się z udziałem polskich i zagranicznych gwiazd – zdradza Terentiew.

Legendy popu to kolejny koncert, który oferuje Polsat. 20 sierpnia w Łodzi widzowie będą mogli zobaczyć m.in. Varius Manx, IRA, Edyta Górniak, Wilki, T LOVE oraz Andrzej Piaseczny.

Kolejne wielkie show szykowane jest w Kielcach! W stolicy Gór Świętokrzyskich odbędzie się dwudniowy koncert. Pierwszego dnia zobaczymy popularne kabarety, drugiego zaś we współpracy z RMF FM zorganizowany zostanie koncert na przebój lata.

Polsat przygotował naprawdę ciekawy zestaw wydarzeń na ten sezon. Będziecie oglądać?

Zobacz: SuperHit Festiwal w Sopocie. Co działo się na scenie?

Nina Terentiew - Polsat SuperHit Festiwal

Nina Terentiew zdradza plany Polsatu


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×