Polsat zadał dotkliwy cios TVN i zabrał konkurencji kolejną gwiazdę. Lista transferów przestanie się kiedyś wydłużać?

Polsat przejął kolejną gwiazdę TVN. O kogo chodzi?

Polsat przejął kolejną gwiazdę TVN. O kogo chodzi?

Polsat sięgnął po kolejną gwiazdę TVN. Konkurencja między stacjami robi się coraz intensywniejsza. Kto tym razem pożegnał się z TVN?

W ostatnich miesiącach świat mediów żyje konkurencją między Polsatem a TVN. Tej drugiej stacji udało się „wyrwać” z rąk tej pierwszej całą plejadę gwiazd. Wśród nich znaleźli się m.in.: Katarzyna ZdanowiczIzabela JanachowskaKarolina GilonMateusz GesslerBogdan RymanowskiAleksandra JaniecIgor SokołowskiKamil DzięgielewskiJacek JelonekMaja Sablewska.

Ponadto z pracą w TVN pożegnał się Edward Miszczak. Dyrektor programowy stacji – nieoficjalnie – za niedługo może przejąć obowiązki Niny Terentiew w Polsacie. Według Pudelka miałby to zrobić już w styczniu 2023 roku.

Nina Terentiew myślała już o odejściu w grudniu tamtego roku, co akurat pokrywałoby się z 30-leciem jej pracy w mediach na stanowiskach dyrektorskich. Dokładnie w 1991 roku po raz pierwszy została dyrektorem do spraw artystycznych w TVP. Stwierdziła jednak, że chce pracować dalej – twierdzi źródło portalu.

Tymczasem show-biznes obiegła kolejna sensacyjna informacja.

Polsat przejął kolejną gwiazdę TVN. O kogo chodzi?

Tym razem Polsat przekazał, że Osi Ugonoh, która wygrała czwartą edycję TVN-owskiego show Top Model, pod koniec sierpnia pojawi się w nowej edycji Hell’s Kitchen. Pracownicy stacji przekazali w mediach społecznościowych:

Przywitajcie kolejną uczestniczkę @hellskitchenpolska – Osuemhe Ugonoh @osiugonoh. Osi jest Polką nigeryjskiego pochodzenia i cały czas odkrywa co to znaczy być częścią tych dwóch kultur. Jest modelką, dietetyczką i influencerką z holistycznym podejściem do zdrowia. Interesuje się psychologią, fitnessem i odżywianiem. Uważa, że człowiek nigdy nie przestaje się uczyć i rozwijać, dlatego lubi stawiać się w sytuacjach, które pozwalają jej zdobywać nowe umiejętności. Osi Ugonoh może się pochwalić tytułem Miss Africa, który zdobyła w Irlandii.  Wygrała 4 edycję „Top Model” i została ulubienicą widzów tego programu. Nie czuje się mocna w kuchni typowo polskiej. Zjedzenie dziwnych owadów mogłoby być dla niej sporym wyzwaniem.

Widzowie przyjęli informację pozytywnie, pisząc w sekcji komentarzy:

  • Osi!!! Ale niespodzianka.

  • TRZYMAM KCIUKI.

  • WRESZCIE MOGĘ CIĘ OFICJALNIE KOCHAĆ!

Wielu z nich zauważyło, że Osi jest siostrą znanego boksera, Izu Ugonoha.

Myślicie, że dyrektor programowa Polsatu, Terentiew, jeszcze nas czymś zaskoczy?


Polsat przejął kolejną gwiazdę TVN. O kogo chodzi?

Polsat przejął kolejną gwiazdę TVN. O kogo chodzi?

Osi Ugonoh Pokaz Anny Wendzikowskiej

Osi Ugonoh Pokaz Anny Wendzikowskiej

Osi Ugonoh – Finał Top Model 8

Osi Ugonoh – Finał Top Model 8

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×