„Kurzopki” i Małgorzata Rozenek mają powód do niepokoju! Polsat szykuje własną śniadaniówkę, a TA gwiazda ma zdeklasować konkurencję

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Maciej Kurzajewski, Kasia Cichopek, Małgorzata Rozenek, Krzysztof Skórzyński

Polsat stworzy własną śniadaniówkę? Wiadomo, kto miałby poprowadzić format, będący konkurencją dla Dzień Dobry TVN Pytania na śniadanie. 

Telewizje śniadaniowe to jedne z najpopularniejszych pasm telewizyjnych w ciągu dnia. Aktualnie o widza walczą przede wszystkim dwa programy – Dzień Dobry TVN oraz Pytanie na śniadanie TVP2. Największą gwiazdą tego pierwszego formatu jest teraz Małgorzata Rozenek, która pracuje z Krzysztofem Skórzyńskim. Drugi program z kolei przykuwa przed ekrany rekordową publikę za sprawą Kasi Cichopek Macieja Kurzajewskiego, którzy parę stanowią również w życiu prywatnym.

Niedługo dominacja dwóch wspomnianych śniadaniówek może zostać nieco zachwiana. Wszystko za sprawą Polsatu, który chce stworzyć własne poranne pasmo. Szczegóły inicjatywy wyjawił tabloid Fakt.

Polsat tworzy własną śniadaniówkę. Kto ją poprowadzi?

Dziennikarzom gazety udało się ustalić, że nowy format ma prowadzić m.in. Marcelina Zawadzka.

Marcelina jest wymarzona do tego programu. Kamera ją kocha. Po tym, jak dołączyła do Polsatu, wszyscy mieli niedosyt jej na antenie, a teraz będzie mogło jej być w końcu więcej – przekazał informator Faktu.

Myślicie, że Zawadzka ma szansę konkurować z Rozenek i „Kurzopkami”?

Kontrowersje wokół Marceliny Zawadzkiej

Przypomnijmy, że w ostatnich miesiącach o Marcelinie sporo pisało się w kontekście tzw. afery VAT-owej. W maju bieżącego roku sąd wymierzył jej karę grzywny w wysokości 60 tysięcy złotych. Obrońca Zawadzkiej nie zgodził się z tym i zapowiedział apelację.

Wymiar kary jest symboliczny, ale i tak będziemy się od tego wyroku odwoływać, bo się z nim nie zgadzamy. Naszym zdaniem materiał dowodowy nie pozwalał na przypisanie mojej klientce winy – powiedział w rozmowie z Faktem. Jednocześnie dodał, że Zawadzka od razu oddała Skarbu Państwa zaległą pieniądze z VAT-u, gdy zorientowała się, że coś jest nie tak: – Ona oddała brakującą sumę od razu, zanim w ogóle o sprawie zrobiło się głośno. Była wykonana korekta rozliczenia.

Marcelina Zawadzka od początku przekonuje, że w tej sprawie to ona padła ofiarą – kontrahenta i księgowych.


Marcelina Zawadzka. Jesienny spot Polsatu

Marcelina Zawadzka. Jesienny spot Polsatu

Marcelina Zawadzka - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski

Marcelina Zawadzka - Earth Festival. Gwiazdy dla czystej Polski

Marcelina Zawadzka - otwarcie butiku

Marcelina Zawadzka - otwarcie butiku

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×