To było największe zaskoczenie na 25-leciu Polsatu! Publiczność pokochała występ czterech „tenorów” disco polo!

Disco polo na 25-leciu Telewizji Polsat

Disco polo na 25-leciu Telewizji Polsat

25-lecie Telewizji Polsat – występ disco polo

To był niesamowity występ podczas 25-lecia Telewizji Polsat. Na scenie Teatru Wielkiego w Warszawie pojawiły się największe gwiazdy disco polo, wśród nich Sławomir Świerzyński z grupy Bayer Full, Radek Liszewski z Weekendu, Zenek Martyniuk z Akcentu i Marcin Miller z zespołu Boys.

Panowie pojawili się na deskach teatru w pięknych frakach. Wykonali swoje największe hity w nowej aranżacji, które od razu porwały publiczność do tańca. Usłyszeliśmy takie piosenki jak: Moja mała blondyneczko, Ona tańczy dla mnie, Przez twe oczy zielone i Jesteś szalona.

Nie da się ukryć, że dla wielu pojawienie się muzyków disco polo na 25-leciu Polsatu było dość dużym zaskoczeniem. Jednak swingowe wersje największych hitów muzyków w akompaniamencie orkiestry na żywo były zdecydowanie godne miejsca i gali, na której mogliśmy je usłyszeć.

Cały występ zakończył się wspólnym odśpiewaniem She loves you z repertuaru The Beatles.

Wideo z występu poniżej.

Zobacz: Karolina Szostak na galę 25-lecia Polsatu wystrzeliła jak luksusowy czerwony kapturek! Jej bajkowa peleryna to istny HIT!

Zobacz: 25-lecie Polsatu: Edyta Pazura i jej głęboki dekolt to istny hit! Ciężko było oderwać oczy od jędrnego biustu gwiazdy!

Zobacz: 25-lecie Polsatu zobowiązuje! Ta gwiazda specjalnie na tę okazję diametralnie zmieniła wizerunek!Radosław Liszewski - Pytanie na Śniadanie

Liszewski - Pytanie na Śniadanie

Weekend, Radosław Liszewski - Taniec z gwiazdami 7, odcinek siódmy

Weekend, Radosław Liszewski - Taniec z gwiazdami 7, odcinek siódmy

Radek Liszewski na nagraniu sylwestrowego odcinka ,,Świat się kręci

Radek Liszewski na nagraniu sylwestrowego odcinka ,,Świat się kręci"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×