Szukaj
Szukaj
NAJPOPULARNIEJSZE
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!
HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż 100 złotych!

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie! Kosztowała mniej niż...

HIT! Sukienka Kylie Jenner robi furorę w internecie!...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?
Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na miesiąc miodowy! Dokąd?

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę Harry uciekli na...

Z wielkiej tajemnicy nici. Księżna Meghan i książę...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!
Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie dla mamy z okazji Dnia Matki! Nie uwierzycie kogo ściągnął na prywatny koncert!

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi Mistrzów? Zorganizował przyjęcie...

Co Robert Lewandowski robił w czasie finału Ligi...

Dziś niedziela, 27.05.2018

Półnaga Iza Miko na szpitalnej kozetce oddała się w fachowe ręce pana doktora! „Ach, moje cycuszki, doktorze”!Iza Miko relacjonuje ekscytujący zabieg na kozetce

Izabella Miko swoją rozpoznawalność zawdzięcza udziałowi w polskiej produkcji Kochaj i tańcz. Po sporym sukcesie filmu media obiegła sensacyjna wieść, że piękna Miko pojawi się w hicie światowym Starciu tytanów – Louisa Leterriera. Sceny z jej udziałem zostały jednak usunięte z ostatecznej wersji filmu. Miko wystąpiła jednak w brytyjskim dramacie Czas Bohaterów, gdzie zagrała jedną z drugoplanowych ról. Śliczną Polkę mogliśmy również  oglądać w musicalu Make your move – Duane’a Adlera. Pojawiła się także w niewielkich rolach w kilku zagranicznych serialach. Na co dzień mieszka w Los Angeles, ale często bywa w Polsce. Ostatnio widzowie TVN mogli podziwiać aktorkę w show TVN – Azja Express.

Jednak największą sławę przynoszą Izie spektakularne wpisy, które ochoczo i regularnie umieszcza na swoim profilu. Przypomnijmy tylko o głośnym sikaniu pod prysznicem, wypychaniu skarpetą biustu, bądź okadzaniu szałwią waginy. To był hit internetu! Obecnie Iza pochwaliła się swoimi dniami piękna. Pod zdjęciem na którym pozuje w foliowym kombinezonie czytamy jej zabawny wywód:

Moje „dni piękna” na @klinikamiracki to dosłownie listy miłosne do mojego ciała. Funduje sobie endermologie, bo to sprawia, że czuję się  dobrze, a to sprawia, że mój tyłek jest mocny, a jednocześnie soczysty! Ha ha! Zajmij się swoim tyłkiem, mam na myśli twoje „ciało”! – napisała Miko

Wpis wywołał spore zainteresowanie

Pięknemu we wszystkim ładnie – nawet w stroju do endermologii 🙂

Iza, znów super było Cię gościć 🙂 – czytamy

Z tego samego szpitala Iza umieściła także soczystą relację z ciekawej wizyty u kręglarza. Seksowna Iza w samych majteczkach siedzi na kozetce, natomiast wiekowy już pan doktor, swoim fachowym masażem doprowadza jej ciało do perfekcji. Każdy filmik Iza opatrzyła merytorycznym opisem.

Doktor: Weź głęboki wdech
Ja: „Muszę?” – relacjonuje Iza.

Jedna fotka jest jednak szczególnie interesująca. Lekarz siedzi za piękna Izą okrakiem, trzyma ją za jędrne piersi fachowo uciskajć jej kręgi! REWELACJA! Iza, aby nadać tej zacnej chwili odpowiedniej powagi podpisała swoje zdjęcie:

Ach, moje cycuszki, doktorze!

Myślicie, że po takim zabiegu Iza poczuje się lepiej?

 

To prawdziwe szaleństwo! Nowa pasja wśród gwiazd! Ewelina Lisowska, Britney Spears, Izabela Miko już pokazały na co je stać!

Iza Miko podaje sprawdzony sposób na powiększenie biustu! Jest łatwy, praktyczny i tani! Efekt murowany! [WIDEO]

 

Katarzyna Bosacka ostrym cięciem całkowicie zmieniła swój look! Teraz wygląda prawie jak Magda Mołek!

 

Czy lubisz Izę Miko?Komentarzy: 4


Gość | 7 stycznia 2018, 18:08

Jak tak wszystkim dajesz dotykać swoje walory to ja jestem chętny kocico


Hłehłe | 7 stycznia 2018, 01:06

Wizyta u kogo? Kręglarza??? Co ona robiła w kŕęgielni….


Gość | 6 stycznia 2018, 21:52

Pustaczek…


Gość | 6 stycznia 2018, 12:21

Tacy jesteśmy.. Cjcemy być wow, lepsi, zametkowani niczym dobra marka samochodow, itd. A tak naprawdę prawdziwe życie trwa i śmieje się z nas porsto w twarz.


Dodaj komentarz
×