Szukaj

Polka zagra księżną Dianę w „The Crown”. Podobieństwo jest wręcz uderzające

Polka zagra Dianę w The Crown

Polka zagra Dianę w The Crown

The Crown - będzie 6. sezon hitu Netflixa o rodzinie królewskiej, a do obsady już od 5. sezonu dołączy Polka! Do tego zagra samą księżna Dianę. Kim jest?

The Crown, to serial, który podbił serca fanów na całym świecie. Produkcja Netflixa opowiadająca o królowej Elżbiecie II jest niewątpliwie hitem bijącym rekordy popularności. Świadczyć może o tym fakt, że losy filmowych bohaterów śledzi podobno nawet sama monarchini. To jedna z najdroższych produkcji platformy i początkowo planowano pięć sezonów. Już wiadomo, że powstanie szósty, a na planie piątego pojawi się Polka, która wcieli się w postać księżnej Diany.

Polka zagra księżną Dianę w The Crown. Kim jest?

The Crown, to hitowy serial, odtwarzający historię panowania królowej Elżbiety II. Już wiemy, że powstanie 6 serii. Dotychczas wyemitowano trzy sezony. W kolejnych odcinkach pojawi się nowa, kluczowa dla rodziny Windsorów postać – Diana Spencer. W tej roli zobaczymy Emmę Corin. Okazuje się jednak, że współpraca z aktorką nie będzie kontynuowana.

W piątym sezonie hitowego serialu Netflixa nastąpi nieoczekiwana zmiana, a na planie zamiast niej pojawi się Elisabeth Debicki, aktorka o polskich korzeniach.

Duch księżnej Diany, jej słowa i czyny wciąż żyją w sercach wielu ludzi. To wielki przywilej i zaszczyt móc dołączyć do tej mistrzowskiej produkcji, która wciągnęła mnie od pierwszego odcinka – napisałała Debicki.

Ojciec Elisabeth jest Polakiem, a matka Australijką. Aktorka wychowała się w Australii, ale płynnie mówi po polsku. Zaczęło być o niej głośno w Hollywood po roli w Wielkim Gatsbym u boku Leonardo DiCaprio. Ma na koncie role w takich filmach jak Makbet, Everest, Kryptonim U.N.C.L.E, Strażnicy Galaktyki vol. 2 i Wdowy oraz w serialach Nocny recepcjonista i Incydent w Kettering. Wkrótce będzie można ja obejrzeć na ekranach kin w produkcji Christophera Nolana Tenet.

Z jej profilu na Instagramie wynika, że nie może doczekać się spotkania z Dianą. My z kolei już odliczamy odcinki i sezony, żeby zobaczyć jej rolę w The Crown.


Elizabeth Debicki w The Crown

Elizabeth Debicki w The Crown

Elizabeth Debicki w The Crown

Elizabeth Debicki w The Crown

Elizabeth Debicki w The Crown

Elizabeth Debicki w The Crown

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×