Polka relacjonuje zamkniętą imprezę Balmain! Tak największe gwiazdy bawią się za kulisami Fashion Weeku w Paryżu

Balmain

Balmain

Polka pojawiła się na zamkniętej imprezie Balmain na Fashion Week w Paryżu. Wszystko zrelacjonowała w sieci i pokazała, jak gwiazdy bawią się za kulisami wielkiej imprezy. 

Fashion Week to jedno za najważniejszych wydarzeń w branży mody. Impreza, na której projektanci mogą zaprezentować najnowsze sezonowe kolekcje, odbywa się w wielu miastach świata. Najwięcej jednak zawsze dzieje się w Paryżu. Tam też w ostatnich dniach zjechali się miłośnicy najnowszych trendów z całego świata. Podglądają oni najnowsze kolekcje znanych domów mody, a wśród polskich gwiazd, które wyruszyły do stolicy Francji pojawiła się między innymi Maffashion, czy Anna Lewandowska, która cały czas relacjonuje swój pobyt na kolejnych wydarzeniach.

Trenerka nie tylko podziwia kolekcje zaprezentowane przez światowej sławy domy mody, ale sama lansuje trendy. Fani na Instagramie mogli ją zobaczyć w najróżniejszych stylizacjach, które znacznie odbiegają od sportowych strojów, w których pokazuje się na co dzień.

Ania nie jest oczywiście jedyną Polką, która ma okazję uczestniczyć w tym ważnym dla świata mody wydarzeniu. Kulisy Fashion Week w Paryżu pokazała swoim fanom na Instagramie właścicielka jednej ze znanych marek biżuterii.

Polka relacjonuje w sieci zamkniętą imprezę Balmain

Pierre Balmain to jeden z francuskich domów mody, którego projekty chętnie wybierają gwiazdy z całego świata. Firma jest obecna na rynku od blisko osiemdziesięciu lat, a kolekcje, które tworzą, uchodzą za kultowe. Aktualnie o rozwój artystyczny firmy dba Olivier Rousteing, który jest projektantem i dyrektorem kreatywnym Balmain.

Gdy obejmował swoje stanowisko w kwietniu 2011 roku, miał zaledwie 25 lat i nie był zbyt znany w branży. Wniósł jednak  powiew świeżości, a marka pod jego okiem ma się wręcz doskonale i przeżywa drugą młodość.

W Paryżu po pokazie Balmain odbyła się też zamknięta impreza, na którą zaproszono wielu gości. Wśród nich znalazła się właścicielka marki biżuteryjnej Zozo Design – Zuzanna Anna Kamińska, której błyskotki uwielbiają polskie gwiazdy. Zuzannę obserwuje wielu internautów, a ona ku ich uciesze relacjonowała to, co dzieje się za kulisami przyjęcia. Na imprezie nie zabrakło znanych nazwisk, a wśród gości był między innymi Neymar.

Polce udało jej się nawet porozmawiać z Olivierem. Projektant przywitał się z internautami, a później chętnie pozował do zdjęć w otoczeniu gwiazd. Wszystko zobaczycie w naszej galerii.


Zuzanna Anna Kamińska (Zozo Design) i Olivier Rousteing (Balmain)

Zuzanna Anna Kamińska (Zozo Design) i Olivier Rousteing (Balmain)

Neymar na imprezie Balmain

Neymar na imprezie Balmain

Zuzanna Anna Kamińska (Zozo Design) i Olivier Rousteing (Balmain)

Zuzanna Anna Kamińska (Zozo Design) i Olivier Rousteing (Balmain)

Komentarze

Komentarze do tego artykułu zostały wyłączone

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×