Policja w rezydencji Willa Smitha. Chris Rock zmienił zdanie i zgłosił sprawę na policję? Aktor ma spore kłopoty

Will Smith i Chris Rock

Will Smith i Chris Rock

Policja pojawiła się w domu Willa Smitha w Calabasas. Czego chcieli od niego funkcjonariusze? Sprawa ma związek z uderzeniem Chrisa Rocka?

Will Smith zaczynał od nagrywania muzyki rap. Ten epizod jest już nieco zapomniany, ponieważ zrobił on większą karierę jako hollywoodzki aktor. W ostatnich latach budził spore kontrowersje. Wszystko przez jego odważne wypowiedzi na temat „otwartego małżeństwa” z Jadą Pinkett Smith. Małżonek chwalił się tym, że partnerzy wzajemnie pozwalają sobie na zdrady. Tego typu wyznania wzbudziły tak spore zażenowanie, że część fanów podpisała się pod petycją, w której apelowali o to, aby ich idol przestał się wypowiadać publicznie.

Apele jednak nie poskutkowały i Will znów przekroczył granice dobrego smaku. Zrobił to podczas gali wręczenia Oscarów. W trakcie uroczystości prezenter Chris Rock żartował sobie z uczestników wydarzenia. Jeden z dowcipów dotyczył tego, że Jada straciła włosy na skutek rzadkiej choroby skóry. Mówił m.in.:

Jada, kocham cię. „G.I. Jane II”, nie mogę się doczekać, kiedy to zobaczę.

Pierwsza część wspomnianego filmu opowiada o przygodach Jordan O’Neil (w tej roli Demi Moore), która ogoliła głowę na tzw. zapałkę. Smith momentalnie zrozumiał aluzję i wbiegł na scenę, by uderzyć Chrisa. Na tym się jednak nie skończyło. Aktor w wulgarnych słowach krzyczał do oponenta:

Przestań do k***y mówić o mojej żonie!

Policja z Los Angeles od początku wiedziała o incydencie. Informowała też, że Chris nie złożył zawiadomienia w sprawie ataku. Czy jednak zmienił zdanie? Funkcjonariusze policji odwiedzili właśnie rezydencję Smithów w miejscowości Calabasas w hrabstwie Los Angeles w Kalifornii.

Policja w domu Willa Smitha. Co tam robiła?

Serwis Page Six ustalił, czego dotyczyła wizyta. Rzecznik departamentu szeryfa LA, Lizette’a Salcon, przekazała dziennikarzom, że policja odwiedziła Smitha, ponieważ jeden z sąsiadów dostrzegł drona, który krążył nad budynkiem. Policjantka nie podała jednak, czy to Smith zawiadomił policję, czy zrobił to za niego jego znajomy.

Niewykluczone, że dron należy do jednego z kalifornijskich paparazzich, dla których Will jest teraz łakomym celem i którzy dostarczają mu sporo kłopotów.

Nawet jeśli aktor nie odpowie prawnie za stosowanie przemocy, możliwe, że Akademia Filmowa, która wręcza Oscary, ukarze go w inny sposób, np. odbierając mu tegoroczną statuetkę dla najlepszego aktora pierwszoplanowego. Być może nigdy więcej nie zostanie on zaproszony na wydarzenie.

Czy Will Smith powinien odpowiedzieć za swoje zachowanie?


Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Will Smith uderzył Chrisa Rocka na scenie - Oscary 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×