Policja w domu Meghan i Harry’ego. Tabloid donosi o karczemnej awanturze i publikuje zdjęcia z interwencji

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i Harry

Meghan Markle i książę Harry tak bardzo podpadli sąsiadom, że wezwali policję? New Idea podaje sensacyjne informacje. Co stało się w ich nowym domu?

Meghan Markle i książę Harry, gdy tylko zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej, wyprowadzili się z Wielkiej Brytanii. Początkowo zamieszkali w Kanadzie, później przenieśli się do Stanów Zjednoczonych. Wprowadzili się do Los Angeles. Zamieszkali w willi znajdującej się w otoczeniu gwiazd pierwszej ligi, takich tak m.in. Penelope Cruz, czy Cameron Diaz.

Mogłoby się wydawać, że małżonkowie idealnie odnajdą się w nowym miejscu. Niestety, plotki głoszą, że ich obecność jest uciążliwa dla sąsiadów, którzy niedawno poskarżyli się tabloidom. Kręcący się po okolicy paparazzi i latające drony są ponoć nie do zniesienia nawet dla mieszkańców luksusowej dzielnicy, w której roi się od największych sław.

Ludzie płacą miliony za to, że tam mieszkają, ponieważ jest pięknie, intymnie i spokojnie – mówi informator. – Ale kiedy Harry i Meghan się wprowadzili, zapanował totalny chaos.

Sąsiedzi wezwali policję do Meghan Markle i Harry’ego

Niezadowoleni sąsiedzi nie tylko narzekają na Meghan Markle i Harry’ego, ale podobno także wezwali policję. Jak podaje New Idea, między małżonkami wybuchła taka awantura, że interwencja mundurowych była wręcz konieczna. Dowodem mają być zdjęcia, które znajdują się na okładce.

W magazynie pojawia się artykuł, który podaje, że nie jest to pierwsza kłótnia w ich domu. Informator donosi, że Sussexowie nieustannie walczą i sprzeczają się za zamkniętymi drzwiami. Powodem ma być fakt, że Markle jest sfrustrowana tym, jak przyjęto ją w Los Angeles. Nie tego się spodziewała.

Meghan czuje się bardzo lekceważona. Nie jest zadowolona z faktu, że nie przyjęto jej tak, jakby się tego spodziewała i nieważne czy ma na to wpływ koronawirus czy nie. Wścieka się też na Harry’ego, że nie próbuje przyzwyczaić się do życia w Hollywood i nosi tą samą poszarpaną szarą koszulkę polo przez cały czas. Chociaż poślubiła księcia, w niektórych momentach wścieka się, że tak się zachowuje – donosi osoba z otoczenia pary.

Chociaż małżonkowie milczą, to można mieć w tej kwestii spore wątpliwości. Magazyn New Idea jest znany z tego, że nieco koloryzuje doniesienia na temat Meghan Markle i Harry’ego. Jakiś czas temu pisał, że para się rozstaje. Wcześniej, że księżna za plecami męża spotkała się z Tomem Cruisem, by rzekomo na nowo zaistnieć w świecie amerykańskiego show-biznesu.

Warto też wspomnieć, że książęca para jakiś czas temu sama wezwała policję, reagując na drony latające nad ich posesją. Zdjęcie, które jest na okładce magazynu, prawdopodobnie powstało podczas szeroko komentowanej interwencji.


Policja w domu Meghan Markle i Harry'ego

Policja w domu Meghan Markle i Harry'ego

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle złamali protokół

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Książę Harry i Meghan Markle na lotnisku w Kanadzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×