Szukaj

Meghan Markle i książę Harry przeżyli chwile grozy w swojej posiadłości. Policja interweniowała aż 9 razy

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry nie mają w USA łatwego życia. Ich przeprowadzka wzbudza ogromne zainteresowanie. W ich posiadłości policja interweniowała już kilka razy. Jedno zgłoszenie było bardzo poważne. 

Meghan Markle i książę Harry w zeszłym roku opuścili monarchię i postanowili żyć na własny rachunek. Małżonkowie zrezygnowali ze swoich funkcji w rodzinie królewskiej i opuścili Wielka Brytanię. Najpierw przenieśli się do Kanady, lecz po pewnym czasie spakowali walizki i rozpoczęli nowe życie w USA.

Po przyjeździe do Stanów Zjednoczonych osiedlili się w posiadłości swojego przyjaciela w Santa Barbara. Tam spędzili kilka miesięcy, po czym zakupili posiadłość w Montecito, do której przenieśli się razem ze swoim synkiem Archiem.

Sussexowie mieli dosyć życia na świeczniku. Chcieli odpocząć od ciągłego zamieszania i nagonki ze strony kolorowej prasy. Trzeba przyznać, że Meghan od początku nie była ulubienicą kolorowej prasy, która nie szczędziła kolejnych przykrych artykułów na jej temat. Jak się okazało w wywiadzie, którego udzieliła Oprah Winfrey, ich życie w monarchii nie wyglądało tak kolorowo, jak można to było sobie wyobrażać.

Meghan i Harry kilka razy wzywali policję do swojego domu

Meghan i Harry po przeprowadzce wzbudzali ogromne zainteresowanie. Chociaż mieli dosyć bycia w centrum uwagi, to decyzja po odejściu z monarchii przyniosła zupełnie odwrotny skutek. Okazuje się, że nawet w USA nie mogli zaznać spokoju, a w ich domu wiele razy musiała interweniować policja. Według oficjalnych danych funkcjonariusze w ciągu kilku miesięcy musieli pojawić się w ich rezydencji aż 9 razy.

Większość wezwań dotyczyła pobudzenia alarmu, lecz jedno z nich okazało się dosyć poważne. W Wigilię wezwano policję po tym, jak do ich posiadłości miał wtargnąć 37-letni mężczyzna. Jak podaje portal Hello, został zatrzymany.

Nickolas Brooks, 37 lat, został osadzony w więzieniu pod zarzutem wykroczenia, a później zwolniony – czytamy na portalu.

Kolejny raz policja pojawiła się u nich w drugi dzień świąt. Ostatnie wezwanie do domu Sussexów zapisano 16 lutego, odnotowano je, jako kolejne już poruszenie alarmu.

Trzeba przyznać, że nawet po wyjeździe z USA małżonkowie nie mają łatwego życia i nie mogą cieszyć się upragnionym spokojem.


Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry - nowe zdjęcie Archiego

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan i Harry w ciążowej sesji

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Meghan Markle i Harry w nowym wywiadzie

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×