Szukaj

Gwiazdy w półfinale „The Voice of Poland 7”: Natalia Kukulska, Maria Sadowska, Andrzej Piaseczny, Tomson i Baron…

Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland 7

Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland 7

Kto w finale The Voice of Poland 7? Zdjęcia z półfinału

Program The Voice of Poland 7 wkracza w decydującą fazę. Już za tydzień dowiemy się, kto okaże się najlepszym głosem w Polsce. Póki co, poznamy finałową czwórkę, która zmierzy się w walce o najwyższe trofeum.

Na początku wystąpiła gwiazda wieczoru, a był nią KUNGS. Potem stery przejęli prowadzący Barbara Kurdej-Szatan oraz Tomasz Kammel, którzy przedstawili trenerów. Pięknie prezentowała się cała piątka. Show skradły zwłaszcza panie: Natalia Kukulska i Maria Sadowska. Panowie – Tomson, Baron i Andrzej Piaseczny także wyglądali zjawiskowo. Z kolei w kulisach był już przygotowany Maciej Musiał, a towarzyszyli mu między innymi Krzysztof Jankes Jankowski oraz Łukasz Jakóbiak.

Wiemy, że w finale wystąpią: Katarzyna Góras (z drużyny Marii Sadowskiej), Mateusz Grędziński (z drużyny Andrzeja Piasecznego), Anna Karwan (z drużyny Natalii Kukulskiej). Wciąż czekamy jeszcze na czwartego finalistę programu. Kto dołączy do tej zacnej trójki? Wiemy już, że na pewno będzie to dziewczyna ponieważ w drużynie Tomsona i Barona postały dwie kobiety, a jedna z nich przejdzie dalej. Okazuje się, że czwartą finalistką siódmej edycji The Voice of Poland została Weronika Curyło.

W naszej galerii zdjęcia z półfinału The Voice of Poland 7.

Zobacz: Jak Halina Mlynkova ocenia nową prowadzącą The Voice of Poland Barbarę Kurdej-Szatan, która zastąpiła ją w tej roli? [Video]

Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland 7

Gwiazdy w półfinale The Voice of Poland 7


Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×