Pola Wiśniewska pochwaliła się zdjęciem USG i przypadkiem zdradziła termin porodu. Już wiemy kiedy Michał powita szóste dziecko

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Michał Wiśniewski i jego żona Pola oczekują na narodziny drugiego wspólnego dziecka. Para zdradziła dzisiaj płeć maluszka, ale przyszła mama nieopatrzenie pochwaliła się też data porodu. Wiemy, kiedy szóste dziecko Michała Wiśniewskiego przyjdzie na świat. 

Michał Wiśniewski i jego piąta żona Pola całkiem niedawno zdecydowali się odnowić przysięgę małżeńską. Uroczystość połączyli z obchodami 50. urodzin muzyk i urządzili rodzinną imprezę. Zaledwie kilka dni później pochwalili się, że znowu zostaną rodzicami. Opublikowali zdjęcie testu ciążowego, a gratulacjom nie było końca.

Przypomnijmy, że para tuż po ślubie, który odbył się ponad dwa lata temu powitali na świecie pierwszego wspólnego potomka. Był nim synek Falco, który na początku nadchodzącego roku będzie świętował drugie urodziny. Michał ma też czworo dzieci z poprzednich związków. Pola również ma tyle samo pociech z pierwszego małżeństwa.

Zakochani z dziećmi radzą sobie doskonale i mają ogromną wprawę. Nic więc dziwnego, że z niecierpliwością odliczają czas do narodzin kolejnego potomka. Dzisiaj zdradzili płeć drugiego wspólnego dziecka, a Michał już zastanawia się nad oryginalnym imieniem.

Imię na „c”, byle nie Czesław – napisał w sieci.

Pola Wiśniewska zdradziła datę porodu

Michał Wiśniewski nie ukrywa swojej wielkiej radości z oczekiwania na szóstego potomka. Zdążył już pochwalić się płcią maluszka. Chociaż liczył na to, że razem z Polą będą mieli córeczkę i nawet już wybrał dla niej imię, to los spłatał mu figla. Małżonkowie będą mieli kolejnego syna.

Miała być córeczka tatusia a będzie kolejny synek mamusi – przekazała Pola. 

Pola nie tylko pochwaliła się w sieci informacją o płci dziecka, ale dodała też zdjęcie z badania USG. Z niego możemy się dowiedzieć, że jest aktualnie w 12 tygodniu ciąży. Z tego łatwo można wyliczyć, że drugi syn pary przyjdzie na świat za około pół roku, czyli prawdopodobnie chłopiec urodzi się na początku maja.

Teraz razem z Polą możemy odliczać kolejne miesiące ciąży. Pozostaje czekać na szczęśliwe rozwiązanie.


Pola Wiśniewska zdradziła tydzień ciąży

Pola Wiśniewska zdradziła tydzień ciąży

Michał Wiśniewski zdradził płeć dziecka

Michał Wiśniewski zdradził płeć dziecka

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski - premiera filmu Apokawixa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×