Pola Wiśniewska pokazała rozkoszne zdjęcie synka. Przy okazji zadała mężowi pytanie. Odpowiedź Michała rozwala system

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska, Michał Wiśniewski

Pola Wiśniewska zrobiła zdjęcie swojemu synkowi. Zaraz po tym zadała sobie pewne pytanie, którym podzieliła się również na Instagramie. Z pomocą przybył Michał Wiśniewski. 

Michał Wiśniewski zadebiutował na scenie w 1994 roku. Od tego czasu jest liderem zespołu Ich Troje. W ciągu blisko trzydziestoletniej kariery wydał 9 studyjnych albumów. Zespół bił wszelkie rekordy sprzedażowe. Dwa albumy pokryły się z diamentem, co oznacza, że sprzedały się w ilości ponad pół miliona egzemplarzy. Wiśniewski dwukrotnie reprezentował nasz kraj w konkursie Eurowizji. Popularność zespołu sięgała Stanów Zjednoczonych i Kanady, gdzie odbyli trasę koncertową.

Jego życie prywatne jest równie intensywne, co zawodowe. Muzyk stawał na ślubnym kobiercu aż pięć razy. W swój ostatni związek małżeński wszedł z początkiem 2020 roku. Poślubił wtedy kobietę o imieniu Pola, którą poznał w internecie. Pandemia pokrzyżowała nieco ich plany, dlatego uroczystość odbyła się w dość kameralnym gronie. Owocem ich miłości jest synek o imieniu Falco.

Ukochana muzyka na początku nie wychylała się i żyła w cieniu swojego wybranka. Później zadebiutowała na salonach i przykuła uwagę piękną kreacją. Aparaty były skierowane tylko w jej stronę. Najwyraźniej spodobało jej się to, ponieważ zdecydowała się na ponowne wystąpienie przed kamerami. Najpierw pojawiła się w teledysku Michała do utworu Zatańcz ze mną, a następnie towarzyszyła mu podczas nagrań w programie Co za tydzień.

Pola Wiśniewska ma zagwozdkę. Michał przybył z pomocą

Pola Wiśniewska zaczęła również być aktywna w social mediach. To tam jakiś czas temu zdradziła, że przed narodzinami Falco, czterokrotnie była w ciąży. Jest matką Julii, Adama, Poli oraz Piotra. Najstarsza z pociech skończy w tym roku 19 lat.

Konto kobiety na Instagramie zalewają zdjęcia najmłodszego syna, którego ojcem jest Michał. 36-latka opublikowała właśnie kolejną fotografię wyraźnie uradowanego chłopca. Zaczęła zastanawiać się, jak to się stało, że Falco jest tak idealnym dzieckiem:

Kochanie, jak my sprawiliśmy, że jest On taki idealny?

Z odpowiedzią przyszedł jej ukochany:

Po tacie.

Też widzicie podobieństwo Falco do Michała?


Falco Wiśniewski - syn Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej

Falco Wiśniewski - syn Michała Wiśniewskiego i Poli Wiśniewskiej

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski

Falco Wiśniewski i Michał Wiśniewski

Falco Wiśniewski i Michał Wiśniewski

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×