Tak Michał Wiśniewski maskował się na Tinderze. Spryciarz! Piąta żona zdradziła, jak długo nie wiedziała, z kim ma do czynienia

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska urządziła sobie pogadankę z internautami, w której trakcie zdradziła skrywane dotąd sekrety. Wróciła pamięcią m.in. do początków znajomości z mężem. Zdradziła, że w pierwszej chwili nie wiedziała, z kim ma do czynienia.

Pola Wiśniewska jest piątą żoną Michała Wiśniewskiego. Małżonkowie pobrali się w zeszłym roku. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa urządzili kameralną ceremonię, w której uczestniczyli jedynie ich najbliżsi. Początkowo ukochana muzyka trzymała się z dala od show-biznesu.

Po narodzinach syna Falco, którego ojcem jest lider Ich Troje, stawia coraz pewniejsze kroki w branży. Nie tylko zadebiutowała na jednej z imprez, ale także wystąpiła w teledysku, a niedawno pojawiła się przed kamerami w programie TVN-u (więcej tutaj)

Pola Wiśniewska o początkach znajomości z Michałem Wiśniewskim. Jak się poznali?

Wiśniewska aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chociaż przez długi czas prezentowała tam swoje artystyczne fotografie, od niedawna pokazuje też wybrane momenty z życia prywatnego. Urządziła sobie też pogadankę z internautami, których zachęcała do zadawania pytań.

Pola Wiśniewska zmierzyła się m.in. z zagadnieniami dotyczącymi jej dzieci. Przypomnijmy, że oprócz Falco ma ich jeszcze czworo. Nie zabrakło też wątków związanych z Michałem Wiśniewskim. Żona muzyka wróciła pamięcią do ich początków i zdradziła, że poznali się przez popularny portal randkowy. Niemal od razu zaiskrzyło:

Poznaliśmy się przez popularny portal randkowy. Później pierwsze spotkanie i każde kolejne. I tak już zostaliśmy.

Wiśniewska dodała, że na samym początku nie wiedziała, z kim ma do czynienia. Nie była bowiem fanką Ich Troje, a także nie śledziła doniesień portali plotkarskich. Nie kojarzyła więc swojego przyszłego męża:

Nie wiedziałam, że Wiśnia to Wiśnia. Na swoim profilu miał czarno-białe zdjęcie, więc magia czerwonych włosów nie działała. Dodatkowo nigdy nie byłam fanką Ich Troje ani czytelniczką portali plotkarskich, więc zwyczajnie Michała nie kojarzyłam.

Od tego momentu minęło kilkanaście miesięcy. Dziś Pola Wiśniewska i jej mąż Michał tworzą dobrze dobrany duet.


Pola Wiśniewska o początkach znajomości z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska o początkach znajomości z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska o początkach znajomości z Michałem Wiśniewskim

Pola Wiśniewska o początkach znajomości z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska w telewizji

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×