Szukaj

Nowa żona Wiśniewskiego otworzyła konto na Instagramie. Wrzuciła zdjęcie Michała, jakiego nie znaliśmy

Pola Wiśniewska na Instagramie

Pola Wiśniewska na Instagramie

Pola Wiśniewska jest bardzo aktywna na Instagramie. Chociaż publikuje mnóstwo zdjęć, bardzo rzadko pokazuje swoich bliskich. Co można znaleźć na jej koncie?  

Michał Wiśniewski w czasie kwarantanny wziął piąty ślub. Zalegalizował związek z Polą, która pojawiła się w jego życiu tuż po rozstaniu z Dominiką Tajner. Para poznała się w sieci, a gdy po raz pierwszy się spotkali, przyszła żona piosenkarza nie od razu go skojarzyła:

Nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła. Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo – komentował muzyk w rozmowie z Krzysztofem Ibiszem.

Chociaż niemal każdy ze związków Wiśniewskiego był bardzo medialny, Michał piątą żonę trzyma nieco na uboczu. Jak zdradził piosenkarz w rozmowie z Faktem, była to decyzja Poli:

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społeczościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie.

Pola Wiśniewska ma konto na Instagramie. Co publikuje?

Michał Wiśniewski piątą żonę pokazał w dniu pierwszej tury wyborów prezydenckich. Opublikował wspólne zdjęcie na Instagramie. W opisie, w którym zachęcił do głosowania, oznaczył profil Poli. Kobieta prowadzi konto otwarte, dzięki czemu każdy z internautów może zobaczyć, co publikuje.

Do tej pory wybranka lidera zespołu Ich Troje udostępniła 74 zdjęcia. Na żadnym nie pokazuje siebie, udostępniła za to fotografię męża. Takiego Michała nie znaliśmy – mocny piercing, irokez na głowie, a w ustach prawdopodobnie atrapę skrętu. Jest to fotografia z planu nowego teledysku artysty, który jak nikt inny potrafi zwrócić na siebie uwagę. Internauci nie mogą ukryć zachwytu. W komentarzach zachwycają się jej talentem do uwieczniania świetnych momentów w kadrze.

Pola dokumentuje też najbliższe otoczenie. Pokazuje budynki, fotografuje urzekające ją miejsca na ulicy postacie, a także pamiątki z podróży. Zdjęcia są czarno-białe, co dodaje im odpowiedniego klimatu.

Na razie profil żony Wiśniewskiego obserwuje około tysiąca internautów. Wierzymy, że w krótkim czasie ta liczba się zwiększy.


Pola Wiśniewska prowadzi konto na Instagramie

Pola Wiśniewska prowadzi konto na Instagramie

Pola Wiśniewska jest aktywna w sieci

Pola Wiśniewska jest aktywna w sieci

Pola Wiśniewska jest aktywna w sieci

Pola Wiśniewska jest aktywna w sieci

Dodaj komentarz

  • Merlin pisze:

    Oj czyli jednak też ma parcie na szło ją poprzedniczki???? Co zrobić ????????‍♀️ Będzie szósta. Szkoda chłopa bo żadna normalna się nie zdecyduje już raczej????

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×