Pola Wiśniewska pierwszy raz chwali się dziećmi. Jak mają na imię i w jakim są wieku? Już wszystko jasne

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska

Pola Wiśniewska, piąta żona lidera Ich Troje, Michała Wiśniewskiego, po raz pierwszy powiedziała, jak mają na imię i w jakim są wieku jej dzieci. Co jeszcze zdradziła?

Michał Wiśniewski pięć razy brał ślub. Na początku 2020 roku zalegalizował związek z Polą, którą poznał przez internet. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa, zakochani urządzili kameralną uroczystość, w której wzięli udział jedynie ich najbliżsi. Oboje wydają się być bardzo zakochani, a sam lider Ich Troje wierzy, że w końcu odnalazł swoja przystań.

Chociaż początkowo żona artysty trzymała się z daleka od show-biznesu, coraz pewniej wychodzi z cienia męża. Kilka miesięcy temu wzięła udział w branżowej imprezie, na której zadała szyku w świetnej stylizacji. Obiektywy fotoreporterów były skierowane tylko na nią (zdjęcia zobaczysz tutaj).

Niedawno Pola wystąpiła także przed kamerami. Pojawia się w teledysku do nowej piosenki Michała Wiśniewskiego, Zatańcz ze mną. Ujęcia powstawały przez kilka tygodni – od sierpnia do września 2021 roku w różnych zakątkach Polski. Małżonkowie nie szczędzą sobie czułych spojrzeń oraz romantycznych gestów. Już wkrótce Pola wystąpi także u boku męża w programie Co za tydzień, którego gospodarzem jest Olivier Janiak. Małżonkowie zabiorą widzów na plan i przedstawią kulisy kręcenia klipu.

Tymczasem Wiśniewska uaktywniła się także na Instagramie. Tam postanowiła odpowiedzieć na pytania internautów. Co zdradziła?

Pola Wiśniewska: Wiek i imiona jej dzieci

Do tej pory o Poli Wiśniewskiej niewiele było wiadomo. Zaczyna się to jednak zmieniać. Piąta żona Michała Wiśniewskiego otworzyła się na Instagramie. Zdradziła tam między innymi, jak pachnie jej mąż i czy jest zazdrosna o jego byłe żony. Po raz pierwszy napisał też, jak mają na imię i w jakim wieku są jej dzieci. Na pytanie internauty, czy jej pociechy mają tak samo nietypowe imiona, jak najmłodsza latorośl, napisała:

18 lat temu imię Julia było oryginalne. Reszta dzieciaków, to prócz Julci, Adaś, mała Pola, Piotr i oczywiście Falco.

Okazuje się, że 36-letnia Pola ma już pełnoletnią córkę, a pozostałe dzieci mają 13, 9, 7 i 9 miesięcy. Co jeszcze wyznała żona Michała Wiśniewskiego? Zajrzyjcie do galerii.


Pola Wiśniewska - pytania internautów

Pola Wiśniewska - pytania internautów

Pola Wiśniewska - pytania internautów

Pola Wiśniewska - pytania internautów

Pola Wiśniewska - pytania internautów

Pola Wiśniewska - pytania internautów

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×