Szukaj

Żona Wiśniewskiego zrobiła zdjęcia luksusowych wnętrz. Na co drugim wisi obraz Michała z używką

Michał Wiśniewski z żoną

Michał Wiśniewski z żoną

Michał Wiśniewski pokazał imponujące zdjęcia luksusowych wnętrz, które zdobią prace jego żony. Na ścianach nie brakuje fotografii z jego wizerunkiem. Dla Poli przeszedł ogromną metamorfozę. Jaki ona ma talent!

Michał Wiśniewski to fenomen, jakiego w polskim show-biznesie nie ma, nie było i raczej nie będzie. Wokalista zaczął swoją karierę muzyczną w latach 90., gdy razem z Jackiem Łągwą założył zespół Ich Troje. Pierwszą wokalistką grupy była Magda Femme. Najpierw zachwyciła lidera grupy swoim głosem, a potem urokiem osobistym. To jej pierwszej wyznał miłość w obecności urzędnika stanu cywilnego.

W kolejnych latach życie zawodowe Michała było tak samo kolorowe, jak jego życie prywatne. Na przestrzeni lat ślubował miłość jeszcze czterem innym kobietom. Obecnie jego żoną jest Pola Wiśniewska, z którą poznał się przez Tindera.

Kobieta jako pierwsza ze wszystkich dotychczasowych partnerek piosenkarza nie bryluje na salonach i nie udziela się w mediach. Zaproszona na wywiad do nieistniejącego już magazynu Flesz, odpowiedziała krótko i dosadnie:

Zbyt cenię sobie prywatność i spokój.

Pola woli być w cieniu męża, chociaż jest znakomitą artystką. Ma na swoim koncie mnóstwo imponujących prac. Jej czarno-białe fotografie urzekają prostotą, a przy tym promieniują siłą spojrzenia i są nadzwyczaj nowoczesne. Można je podziwiać na jej oficjalnej stronie internetowej i profilu na Instagramie. Okazuje się, że jej dzieła idealnie uzupełniają wnętrza mieszkań.

Zdjęcia Poli Wiśniewskiego w luksusowych wnętrzach. Michał pęka z dumy

Dumny Wiśniewski na Instagramie pochwalił się talentem swojej małżonki. Opublikował cztery zdjęcia luksusowych salonów, w których zawisły jej fotografie. Prace nadały wnętrzom niepowtarzalnego spersonalizowanego charakteru. Dwie z czterech przedstawiają Michała, który przed obiektywem ukochanej wystąpił w roli modela.

48-letni miłośnik lotnictwa pozuje z irokezem na głowie, z łańcuchem i chokerem z ćwiekami w kształcie kolców na szyi. Punkowego pazura dodaje papieros, którym Michał się zaciąga.

Limitowana kolekcja portretów wraz z autorskimi zdjęciami warszawskiej architektury już w sprzedaży na www.polawisniewska.pl – napisał artysta.

To piękne, jak bardzo Wiśniewski wspiera i promuje talent Poli. Z pewnością wielu jego fanów skusi się na zakup ekskluzywnej fotografii ze swoim idolem wykonanej przez jego żonę, która lada dzień urodzi mu drugiego syna.


Zdjęcia Michała Wiśniewskiego zdobią luksusowe wnętrza

Zdjęcia Michała Wiśniewskiego zdobią luksusowe wnętrza

Zdjęcia Michała Wiśniewskiego zdobią luksusowe wnętrza

Zdjęcia Michała Wiśniewskiego zdobią luksusowe wnętrza

Fotografie żony Michała Wiśniewskiego

Fotografie żony Michała Wiśniewskiego

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×