Szukaj

Znana piosenkarka broni Agatę Dudę. Już wie, dlaczego Pierwsza Dama milczy

Agata Duda

Agata Duda

Agata Duda ciągle milczy w sprawie Strajku Kobiet. Wypowiedziała się już Kinga, a jej mama w ciszy obserwuje wydarzenia. W jej obronie stanęła znana piosenkarka. Co napisała?

Agata Duda do tej pory nie skomentowała orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji, który ruszył cały kraj. Obywatele wyszli na ulice, żeby bronić prawa kobiet do wyboru. Pierwsza Dama jest krytykowana, że ponownie nie zajęła stanowiska w tak ważnej kwestii. W jej obronie stanęła Pola Pospieszalska.

Dlaczego Agata Duda milczy w sprawie orzeczenia TK?

Orzeczenie TK jest komentowane nie tylko na ulicach Polski, ale także w sieci, gdzie gwiazdy, celebryci, dziennikarze, osoby publiczne, także wyrażają swoje zdanie na ten temat. Zrobił to też Piotr Schramm, znany prawnik i były partner Edyty Górniak. Odniósł się bezpośrednio do braku stanowiska Pierwszej Damy:

Przykre, że Pani Agata DUDA nie jest DZIŚ Kobietą.

Jestem Dziś Kobietą.

Przykre, że Pani Agata DUDA nie jest DZIŚ Kobietą 🙏🏻Jestem Dziś Kobietą 🚣🏻‍♂️

Posted by Piotr Schramm on Wednesday, October 28, 2020

W komentarzach zaroiło się od słów aprobaty. Internauci nie potrafią zrozumieć, dlaczego Agata Duda nie skomentowała tak ważnej sprawy. Niespodziewanie w obronie Pierwszej Damy stanęła Pola Pospieszalska. Piosenkarka wytłumaczyła ciszę ze strony żony prezydenta.

Jak można od kogoś oczekiwać ze będzie się wypowiadał przeciwko swojemu sumieniu? Podobno jest wolność słowa szkoda ze tylko w jedna stronę … – odpisała na zarzuty.

Jedna z internautek weszła w dyskusję:

Pani Agata raczej w ogóle się nie wypowiada. Byłoby miło gdyby zajęła stanowisko w tak ważnej sprawie, bez względu na to jakie ono jest.

Pospieszalska podsumowała swoje argumenty słowami:

Ale może nie chce?
W końcu wszyscy są tu za wolnością wyboru prawda?

Czy przekonuje was takie tłumaczenie postawy Pierwszej Damy?

Kim jest Pola Pospieszalska?

Paulina Pospieszalska jest córką gitarzysty i trębacza Karola Pospieszalskiego i bratanicą sławnego, polskiego muzyka Jana Pospieszalskiego. Sama też zajmuje się muzyką. Jest wokalistką. W lutym 2002 nagrała wraz z zespołem Pan Profeska utwór o charakterze patriotycznym, który znalazł się na składance Jak zwyciężać mamy. Artyści polscy w hołdzie Mazurkowi Dąbrowskiego wydanej w 2003. W 2008 z pomocą producenta Robina Millara rozpoczęła nagrywać debiutancki album.

W kwietniu 2009 ze swoją piosenką Strangers in the street zadebiutowała na pozycji 2. na liście przebojów radia Korfu. Piosenka pozostawała w pierwszej dwudziestce przez 20 tygodni. Koncertowała w Wielkiej Brytanii, Polsce, Szwecji, Norwegii, Szwajcarii. Zaśpiewała także na oficjalnym otwarciu London Fashion Week we wrześniu 2010.

Album Wbrew ukazał się na rynku polskim w czerwcu 2009. Teledysk do singla You Disappear doczekał się nominacji do konkursu Eurovision Video Contest.

Na co dzień mieszka i tworzy w Londynie.


Komentarz Poli Pospieszalskiej

Komentarz Poli Pospieszalskiej

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Pola Pospieszalska – piosenkarka

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×