Pola Lis w identycznej kreacji co Kinga Rusin na balu TVN. Córka dziennikarki zainspirowała się jedną z najlepszych stylizacji matki

Kinga Rusin, Pola Lis

Kinga Rusin, Pola Lis

Pola Lis ostatnio brylowała w towarzystwie ojca na Gali Mistrzów Sportu 2022. Od wejścia uwagę wszystkich przykuwała jej stylizacja. Okazuje się, że inspirowała się Kingą Rusin. Teraz już nie będziecie mieli wątpliwości, że są do siebie łudząco podobne.

Kinga Rusin i Tomasz Lis są jednymi z najpopularniejszych dziennikarzy w kraju. Przez dwanaście lat byli małżeństwem i w tym czasie doczekali się dwóch córek – Poli urodzonej w 1996 roku oraz Igi, która jest od niej cztery lata młodsza. Dziewczyny zachwycają urodą, przenikliwą inteligencją oraz ambicjami, które nie pozwalają im usiedzieć na miejscu.

Dzisiaj są już dorosłymi kobietami, które rozwijają pasje oraz spełniają marzenia. Starsza z nich studiowała dziennikarstwo w Stanach Zjednoczonych, jednak po roku zdecydowała się wrócić do Polski i rozpocząć naukę na Uniwersytecie Warszawskim na kierunku stosunki międzynarodowe. Mimo to nie zrezygnowała z realizacji swoich celów i poszła w ślady rodziców. Rozpoczęła pracę w redakcji i już jakiś czas temu opublikowała duży wywiad z Magdą Linette na łamach Przeglądu Sportowego. Redaktor naczelny bardzo docenił talent młodej dziennikarki i nie szczędził pod jej adresem pochwał.

Pola czuje sport, więc mam nadzieję, że szybko współpraca zostanie rozszerzona. Pola będzie pisać, a także robić materiały wideo głównie o piłce nożnej i tenisie. Cieszymy się, że po otrzymaniu od nas propozycji, zechciała spróbować sprawdzić się w medium typowo sportowym – powiedział Paweł Wołosik.

Z uwagi na swoje zainteresowania oraz pracę, nie mogło jej zabraknąć na Gali Mistrzów Sportu.

Pola Lis w identycznej kreacji co Kinga Rusin

Pola to wykapana matka i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości. 26-latka może pochwalić się burzą pięknych blond włosów, szczupłą sylwetką oraz zgrabnymi, długimi nogami. Kreacja, którą włożyła na Galę Mistrzów Sportu 2022, doskonale podkreśliła wszystkie atuty jej urody. Postawiła na obcisłą, czarną sukienkę obszytą cekinami. Od wejścia przyciągała wzrok wszystkich obecnych na wydarzeniu.

Wspomniana sukienka została zaprojektowana przez duet Paprocki&Brzozowski. Lis wybrała ją nie bez powodu. Inspirowała się matką, która w podobnej stylizacji przed laty brylowała na balu TVN. Obie wybrały dokładnie ten sam krój, kolor oraz głęboki dekolt sięgający niemalże do pępka, podkreślając przy tym biust. Różniły się tylko tym, że kreacja Rusin obszyta była koronką i odsłaniała nieco więcej ciała.

Pod zamieszczonym przez nas zdjęciem zaroiło się od komentarzy. Internauci nie szczędzą komplementów pod adresem obu pań.

  • Obie eleganckie, ale młodośc wygrywa.
  • Obie wyglądają doskonale. Nie potrafiłabym wybrać, która lepiej.
  • P. Kinga-klasa.
  • Piękna córunia.

Prawda, że obie wyglądają fenomenalnie?


Kinga Rusin, Pola Lis

Kinga Rusin, Pola Lis

Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Tomasz Lis i Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Tomasz Lis i Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×