Pola Lis nie wytrzymała i stanęła w obronie ojca. Wszelkie granice zostały przekroczone. Wydała odważne oświadczenie

Tomasz Lis, Pola Lis

Tomasz Lis, Pola Lis

Pola Lis jest córką Tomasz Lisa i Kingi Rusin. Młoda dziennikarka od dawna mierzy się z hejterskimi komentarzami dotyczącymi jej rodziny. W końcu nie wytrzymała i wydała oświadczenie. 

Tomasz Lis i Kinga Rusin byli swego czasu jednym z najpopularniejszych małżeństw w branży. Doczekali się dwóch córek: Poli i Igi. Uczucie małżonków nie przetrwało próby czasu. Już dawno są po rozwodzie, a każde z nich na nowo ułożyło sobie życie. Po rozstaniu zgodnie dzielili się opieką nad pociechami. Teraz są to już dorosłe kobiety, które zdecydowanie odziedziczyły talent po rodzicach.

Córki dziennikarzy dawno temu postawiły pierwsze kroki w zawodzie. Iga spełnia się jako fotografka i modelka, a 26-letnia Pola jest redaktorką Przeglądu Sportowego. Jak jakiś czas temu oszacował Super Express, zarabia około 4 tys. złotych. Prowadzi też konto na Instagramie, na którym postanowiła raz na zawsze odnieść się do hejterskich komentarzy. To pierwszy tak odważny post z jej strony.

Pola Lis rozprawia się z hejtem w sieci

Pola ze względu na sławę rodziców od dziecka żyje w blasku fleszy. Kinga i Tomasz od dekad są jednymi z najbardziej znanych dziennikarzy w branży. Na przestrzeni lat zgromadzili wokół siebie grono wiernych fanów. Rodzice młodej dziennikarki znani są z tego, że nie zwykli gryźć się język i otwarcie krytykują to, co dzieje się w kraju. Przez taką aktywność spotykają się z nieprzychylnymi komentarzami, a nawet atakami.

Okazuje się, że tego samego na swoim profilu na Instagramie doświadcza też Pola Lis. Córka sławnych dziennikarzy długo przymykała oko na wiadomości i komentarze, jakie otrzymuje od internautów. W końcu jednak postanowiła wydać krótkie oświadczenie. Pod jej artykułem dotyczącym zakończenia kariery przez znanego tenisistę Rogera Federera, pojawił się wulgarny wpis.

Niedługo twój stary nieuku jeba*y – napisano.

Pola postanowiła odnieść się do tych słów, po których było jej zwyczajnie przykro:

Zazwyczaj olewam tego typu komentarze, ale ponieważ ostatnio ludziom się coraz bardziej odkleja i myślą, że są anonimowi w internecie, to pragnę przypomnieć, że jednak nie są. Krzysztof ze zdjęciem profilowym muchomora jest zwykłym prymitywnym trollem, ale takie teksty mogą komuś zrobić krzywdę. Bądźmy dla siebie dobrzy. W życiu, ale też w internecie. Warto. – napisała.

Ze słów Poli wynika, że to nie pierwszy raz, gdy pod swoimi artykułami mierzy się z tak przykrymi słowami. Hejterowi postanowiła przypomnieć, że internet nie jest miejscem, w którym może czuć się anonimowo. Miejmy nadzieję, że to nieco ostudzi zapał krytykantów.


Pola Lis wydała oświadczenie

Pola Lis wydała oświadczenie

Tomasz Lis i Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Tomasz Lis i Pola Lis - Gala Mistrzów Sportu 2022

Tomasz Lis i Pola Lis - gratulacje z powodu obrony pracy dyplomowej

Tomasz Lis i Pola Lis - gratulacje z powodu obrony pracy dyplomowej

Komentarze

 • Gość pisze:

  Dobrze napisała, to jest totalnie nie fair, bo w twarz taki frajer nic by nie powiedział 😉

 • Gość pisze:

  Nie pamięta jak tatuś hejtowal córkę Pana prezydenta

 • Gość pisze:

  Ma rację dziewczyna, to jest wstrętne!!

 • Gość pisze:

  No niestety Tomasz Lis nie cieszy się dobrą opinią od lat no ale to nie uprawnia ludzi do wulgarnej krytyki.Dzieci nie odpowiadają za czyny swoich rodziców niech wreszcie to dotrze do komentujących

 • olga pisze:

  Czyli co? Dobrzy dla twojego tatusia i dla ciebir ale juz twoj tatus to moze robic innym ludziom co chce? TaK to dziala? Co za hipokryzja.

 • Gość pisze:

  Te wasze głupie komentarze za szybko wysyłasz kolejne są głupie ja jeszcze nie wysłałam ani jednego komentarza pod hasłem gość wysyłają różni ludzie komentarze

 • Gonia pisze:

  Pola ma rację tacy internetowi hejterzy to zwykli tchórze sami nic nie potrafią i nic w życiu nie osiągnęli tylko za pośrednictwem mediów krytykują bo nie mają odwagi nikomu w twarz powiedzieć co on nich myślą

  • halina pisze:

   Gonią zdecyduj się o czym mówisz. O hejcie czy o komentarzach. Komentarz to nie jest hejt jak właśnie zauważyłaś.

 • Gośćkotek pisze:

  Pola ma rację tacy internetowi hejterzy to zwykli tchórze sami nic nie potrafią i nic w życiu nie osiągnęli tylko za pośrednictwem mediów krytykują bo nie mają odwagi nikomu w twarz powiedzieć co on nich myślą

  • Daria pisze:

   A Pola co by osiągnęła bez nazwiska ? Zbyt kumata ona nie jest jeżeli nie wie podobnie jak ty Kotek jak funkcjonuje Net w XXI wieku. Wystawiasz się na krytykę wiec musisz mieć gruba skore .

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×