Szukaj

Andrzej Duda zwrócił się do Poli Lis na Twitterze. Córka Kingi Rusin ma ogromne powody do dumy

Andrzej Duda gratuluje Poli Lis

Andrzej Duda gratuluje Poli Lis

Kinga Rusin i Tomasz Lis maja ogromny powód do dumy. Ich starsza córka, Pola, właśnie się obroniła. Szczęśliwy ojciec pochwalił się mediach społecznościowych. Wpis skomentował sam Prezydent Andrzej Duda.

Tomasz Lis i Kinga Rusin, mimo że nie są małżeństwem od wielu lat, to wspólnie wspierają swoje córki, Polę i Igę. Obie maja na koncie niebagatelne sukcesy, a starsza z nich właśnie się obroniła. Dumny ojciec pochwalił się tym faktem w mediach społecznościowych, a post skomentował Andrzej Duda.

Pola, bo o niej mowa, przez rok studiowała w Stanach Zjednoczonych, a potem przeniosła się na Uniwersytet Warszawski, na kierunek stosunki międzynarodowe i to właśnie na tej uczelni obroniła pracę dyplomową.

Pola Lis – obroniła pracę dyplomową. Kto jej pogratulował?

Tomasz Lis natychmiast podzielił się swoją dumą na Twitterze. Napisał, że jego starsza córka obroniła pracę dyplomową i zdradził jej temat: Amerykańska polityka zagraniczna. Nic dziwnego, że rozpiera go radość, bo temat ambitny, a córka bardzo zdolna.

Post skomentował Andrzej Duda, z którym dziennikarz nie zawsze się zgadza i dzielą ich poglądy polityczne, ale sam jest ojcem bardzo ambitnej córki, Kingi Dudy, więc rozumie dziennikarza i jego dumę jak mało kto:

Gratulacje! Ważny moment. Powodzenia! – napisał Prezydent.

Tomasz Lis podziękował i zwrócił uwagę na to, że prezydent ma podobną refleksję, że sukcesy ich córek są dla nich ważniejsze niż prywatne poglądy. Dziennikarz w zeszłym roku stanął w obronie Kingi Dudy, która była oskarżana, o to, że dostała pracę w renomowanej kancelarii ze względu na nazwisko. Napisał wtedy wprost, że od znajomych prawników wie, że egzaminy zdała świetnie i że zasłużyła na stanowisko ciężką pracą i talentem. Od jakiegoś czasu wiemy jednak, że ma już inne propozycje.

Nie mniej dumna z córki jest Kinga Rusin, która świętowała sukces Poli w restauracji, czy pochwaliła się na swoim Instagramie. Napisał po prostu: Świętowanie obrony. Wiadomo jednak, że dziennikarka jest powściągliwa w kwestiach dotyczących komentowania spraw osobistych, więc tego typu wpis świadczy o tym, jak bardzo jest szczęśliwa.


Tomasz Lis i Pola Lis - gratulacje z powodu obrony pracy dyplomowej

Tomasz Lis i Pola Lis - gratulacje z powodu obrony pracy dyplomowej

Andrzej Duda gratuluje Poli Lis

Andrzej Duda gratuluje Poli Lis

Kinga Rusin świętuje sukces Poli Lis

Kinga Rusin świętuje sukces Poli Lis

Dodaj komentarz

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×